Co je to půjčka ihned na účet?

Jedná se o nebankovní půjčku, kterou můžete mít na účtu již během chvilky po schválení. Cesta k penězům je přitom velmi snadná. Na rozdíl od bankovní půjčky se vyhnete složitému papírování, dokládání a nakonec i čekání na schválení. Abyste tuto online půjčku získali, stačí splnit pár jednoduchých podmínek - musí vám být více než 18 let, potřebujete přístup k internetu (kvůli vyplnění žádosti), musíte být občanem ČR a mít alespoň nějaký pravidelný příjem. Pokud toto všechno splňujete, je vysoká šance, že půjčku získáte.

Kolik peněz mohu půjčkou ihned na účet získat?

U první půjčky ihned na účet žadatelé obvykle žádají o částky - 10 000-20 000 Kč. Lze však peněz získat i mnohem více. Vždy je však lepší si nejprve půjčit nižší částku a vyzkoušet si, že splácení pro vás nebude problém. Pokud vše půjde hladce, můžete si příště půjčit vyšší částku.

Co mám udělat pro to, abych měl/a na splácení?

Tím nejdůležitějším je, abyste měli alespoň nějaký stálý příjem. V současné době lze poměrně snadno získat jakoukoliv brigádu, přičemž někteří zaměstnavatelé nabízejí i vyplácení odměny v častějších intervalech - denně, týdně či jednou za čtrnáct dní. Brzká vidina peněz vás může motivovat k intenzivní práci. Pakliže však rádi plánujete a vše si umíte dobře rozvrhnout, pravděpodobně vám bude více vyhovovat měsíční interval vyplácení peněz.

Nikdy si nepůjčujte více než skutečně potřebujete

Potřebujete si půjčit na opravu auta, které se vám rozbilo? Půjčte si pouze tolik, kolik oprava stojí. Kupujete novou lednici, protože stará náhle dosloužila? Vyberte si spíše levnější model a půjčte si pouze tolik, kolik skutečně stojí. Mějte na paměti, že půjčka slouží k tomu, aby VYŘEŠILA VÁŠ PROBLÉM, ne proto abyste s ní rozmařile financovali své radosti.

Mějte plán

Vždycky je dobré mít plán a vědět, kdy mohu očekávat jaký příjem. Pokud jste se však ve svých financích ztratili, máte hodně půjček či zkrátka nejste ten typ, který by uměl plánovat, rozhodně se vyplatí oslovit odborníka na finance - například finančního poradce, který vám pomůže vytvořit finanční plán. Ten by nicméně měl mít každý, nejen ten, kdo má s financemi problém. Finanční plán může posloužit nejen jako mapa k cestě ven z dluhů, ale také jako plán k tomu, jak dosáhnout finanční svobody a pohodového života bez dluhů a starostí, že nebudete mít na zaplacení účtů.

Kroťte své vášně

Peníze jsou skvělá věc a dají se za ně koupit úžasné věci. Všichni to známe. Vidíte v obchodě skvělý nový telefon, značkové boty, super velkou televizi nebo byste přítelkyni rádi koupili drahý řetízek nebo ji vzali na dovolenou. Jenže nemáte peníze. V takový okamžik by se vám měl v hlavě rozsvítit alarm, který by vás měl upozornit na to, že tudy cesta nevede. Raději se držte úsloví, že „každý se má přikrývat takovou peřinou, na jakou má.” Vždy si půjčujte skutečně pouze na to, co opravdu potřebujete pro běžný život.