Půjčka BLESK.cz
Formulář O nebankovní půjčce Naši klienti Poradna Kontakt

Online žádost o bleskovou půjčku

Vyřízení půjčky online

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka je taková, kterou neposkytuje instituce známá jako „banka“ a nemá zavedeny služby, které instituce jako ‚banka‘ má. Ke scoringu klientů nevyužíváme registrů neplatičů. Stačí vyplnit naši online žádost, po posouzení online žádosti Vás budeme kontaktovat.

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje náš proškolený pracovník.

Odesíláme Vám peníze

Ihned po schválení Vám vyplácíme peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka bez registru ihned vyplacená.

Záznamy v registru jsou noční můrou všech dlužníků, těch lehkomyslných zvláště. Mohou vám však udělat čáru přes rozpočet i v případě, že to vůbec nečekáte. Jako mnoho jiných věcí i registr má své mouchy, a tak se v něm čas od času ocitne i někdo, kdo si to tak úplně nezaslouží. Ovšem bohužel, co je psáno, to je dáno a se záznamem v registru kladné vyřízení své žádosti o půjčku v bance nečekejte.

Rychlá nebankovní půjčka dokáže velmi efektivně pomoci.

Typický model, který není nejspíše nikomu cizí, spočívá v tom, že žadatel o půjčku několik dní před výplatním termínem nevychází se svým příjem. Jak se v takovéto situaci zachovat a jak ji vůbec řešit, hrají-li v tomto okamžiku svou nedílnou roli i děti a manželka? Tato nepříjemná situace není ničím neobvyklým. Nemusíte se zrovna topit v dluzích, abyste nevyšli se svou výplatou. Stačí pouze, když v daném měsíci budete mít nečekaný výdaj, který vaši peněženku takzvaně vycucne. Na koho se tedy v takové situaci obrátit a žádat od něj pomoc? U banky se svým požadavkem asi uspějete pouze zázrakem. Ptáte se proč? Banka na své potencionální klienty vymýšlí spoustu praktik, které bance přinesou klidné spaní v podobě solventního klienta, tedy klienta s velmi dobrou platební morálkou a ještě lepším měsíčním příjmem. Pokud ovšem budete mít jakýkoliv vroubek u svého jména, kterým může být kupříkladu záznam v registru dlužníků či nižší měsíční plat, než který by banka očekávala, můžete se s danou žádostí o půjčku dozajista rozloučit. Banka nesolventním či z jejich úhlu pohledu málo bonitním klientům žádosti o půjčky zamítá z jednoho prostého důvodu, bojí se o to, že by mohla nastat situace, kdy klient přestane platit své závazky a banka je bude muset zdlouhavým způsobem dostávat zpět. Přesně v tom tkví tajemství rychlé nebankovní půjčky, která žádné z těchto problému neřeší a peníze půjčí kdykoliv a komukoliv bez zbytečných průtahů a formalit.

Vyplňte formulář na nebankovní půjčku a získejte rychle své peníze.

Jakožto profesionálové ve vyřízení půjčky vám můžeme zaručit férové jednání při jejím zřizování. Zažádat o finanční injekci v podobě rychlé nebankovní půjčky může opravdu kdokoliv. Nebankovní půjčka, to je přesné označení služby, kterou nabízíme svým klientům. O tuto nebankovní půjčku totiž můžete zažádat z pohodlí vašeho domova. Jak? Jednoduše vyplníte krátký on-line formulář, který vás provede cestou za vytouženými penězi. Tyto půjčky jsou v očích veřejnosti velmi populární, a proto okuste jejich výhody i vy a klidně ještě dnes. A co více, naše nebankovní půjčka vám zajistí klidné spaní ještě tentýž den, protože na svém účtu díky propracovanému systému, který nikdy nespí, budete moci přivítat finanční obnos ještě tentýž den.

Výhody rychlé nebankovní půjčky.

Výhody jsou jednoznačné. Nebankovní půjčka vám totiž pomůže v těžké životní situaci či při náhlých a nečekaných výdajích, které značně ochudily vaší peněženku. Po vyplnění krátkého on-line formuláře na našem webu už stačí jediné, vyčkat na odpověď, které se dočkáte do několika málo minut. O danou nebankovní půjčku mohou žádat i lidé v registru, tedy ti, kteří mají záznam v registru dlužníků a banka, jim tím pádem peníze v žádném případě nepůjčí. Do registru dlužníků se ovšem často lidé dostávají i velmi nevinným způsobem. Stačí, když klient zaplatí například později svůj účet za mobilní telefon či internet a jeho jméno bude bezpochyby figurovat na seznamu dlužníků. Brány k získání finanční půjčky od banky mu jsou ovšem zavřené.

Neúčelová nebankovní půjčka vám vytrhne trn z paty.

Půjčíme vám již od 1.000 Kč až do 100.000 Kč. Splatnost dané půjčky se může šplhat až na 84 měsíců. Půjčka je navíc bezúčelová. Je vyplacena ihned bez registru a Solusu i pro problémové klienty. Tudíž nás v žádném případě nebude zajímat, na co budou peníze určeny, tedy za jakým účelem poputují. V případě, kdy nebudete schopni splácet, můžete si splátky odložit až na 3 měsíce. V opačném případě, tedy když budete půjčku splácet včas a řádně, může vám být poskytnuta další nebankovní půjčka, tentokrát ovšem s nižším úrokem a bez zbytečných průtahů.

Benevolentní nebankovní půjčky

Registr však neznamená automatickou stopku půjčkám na doživotí. Záznamy v něm jsou pravidelně aktualizovány a po třech letech bezúhonnosti odtud zmizí i vaše jméno. To vás ovšem v této chvíli zřejmě příliš nezajímá, potřebujete-li peníze nejlépe hned a z banky jste odešli s nepořízenou. Řešením této situace se pro vás může stát nebankovní půjčka vyplacená ihned. Nebankovní poskytovatelé půjček totiž často záznamy v registrech vůbec neřeší nebo jsou alespoň ochotni nad některými mírnějšími či staršími prohřešky přimhouřit oko.

 

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

28.03.2020
50 000 Kč
JOSEF P. 56 let
“Potřeboval jsem rychle peníze na koupi auta, ale jsem v Solusu. V bance mi nechtěli půjčit. Tady mi operátoři vše vyřídili během chvilky a rychlá půjčka 50.000 Kč byla u mě na účtě hned druhý den.”
12.03.2020
30 000 Kč
JIŘÍ N. 45 let
“Tato online půjčka je opravdu dobrá. Vyřízení půjčky zdarma. Mám příjem ze zahraničí, i tak pro mě našli řešení. Pro mě je důležité předčasné splacení půjčky zdarma a to je zde možné. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat nebankovní půjčku, obrátím se znovu na Půjčku BLESK.”
19.03.2020
10 000 Kč
OLGA M. 29 let
“Jsem na mateřské dovolené, ale dali mi půjčku 10.000 Kč. Když budu dobře splácet, můžu čerpat i větší částku. Potřebovala jsem touto nebankovní půjčkou vyřešit rodinné záležitosti a koupit postýlku pro malého. ”
05.03.2020
20 000 Kč
PAVLA S. 21 let
“Byla jsem překvapena rychlostí, s jakou mi půjčili. Velice ochotný pán mi zavolal a po několika málo informací byla moje nebankovní půjčka vyřízena.”

Neváhejte a požádejte si i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procentuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv splátky nebo její části, je možné Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se zákazník ocitl v prodlení se splacením splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.