Půjčka BLESK.cz
Formulář O nebankovní půjčce Naši klienti Poradna Kontakt

Online žádost o bleskovou půjčku

Vyřízení půjčky online

Výše půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka

Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka je taková, kterou poskytují jiné instituce než banky. Na rozdíl od banky zde nedochází k tak přísnému posuzování žadatelů. Při scoringu klientů u nebankovní půjčky nemusí být překážkou případný záznam v registrů neplatičů. Stačí vyplnit naši online žádost. Hned po jejím posouzení vás budeme kontaktovat. U nás můžete na výhodnou půjčku dosáhnout i vy.

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje proškolený pracovník.

Vyplacení peněz

Ihned po schválení Vám budou vyplaceny peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka bez registru bude ihned vyplacená

Záznamy v registru jsou noční můrou všech dlužníků, zvláště těch lehkomyslných. Mohou vám však udělat čáru přes rozpočet i v případě, že to vůbec nečekáte. Jako mnoho jiných věcí i registr má své mouchy, a tak se v něm čas od času ocitne i někdo, kdo si to tak úplně nezaslouží. Ovšem bohužel, co je psáno, to je dáno a se záznamem v registru kladné vyřízení své žádosti o půjčku v bance nečekejte.

Rychlá nebankovní půjčka dokáže efektivně pomoci

Typický model spočívá v tom, že žadatel o půjčku několik dní před výplatním termínem nevychází se svým příjmem. Jak se v takovéto situaci zachovat a jak ji vůbec řešit, obzvlášť když se musíte postarat o rodinu? Tato nepříjemná situace není nijak neobvyklá. Nemusíte se zrovna topit v dluzích, abyste nevyšli s výplatou. Stačí pouze, když v daném měsíci budete mít nečekaný výdaj, který vaši peněženku takzvaně vycucne.

Na koho se tedy v takové situaci obrátit a žádat od něj pomoc? U banky se svým požadavkem asi uspějete pouze zázrakem. Ptáte se proč? Banka na své potencionální klienty vymýšlí spoustu praktik, které bance přinesou klidné spaní v podobě solventního klienta, tedy klienta s velmi dobrou platební morálkou a ještě lepším měsíčním příjmem. Pokud ovšem budete mít jakýkoliv vroubek, kterým může být kupříkladu záznam v registru dlužníků či nižší měsíční plat, než jaký by banka očekávala, můžete se s žádostí o půjčku rozloučit. Banka nesolventním či z jejich úhlu pohledu málo bonitním klientům žádosti o půjčky zamítá z jednoho prostého důvodu, bojí se o to, že by mohla nastat situace, kdy klient přestane platit své závazky a banka je bude muset zdlouhavým způsobem dostávat zpět. Přesně v tom tkví tajemství rychlé nebankovní půjčky, která žádné z těchto problému neřeší a peníze půjčí kdykoliv a prakticky komukoliv bez zbytečných průtahů a formalit.

Vyplňte formulář na nebankovní půjčku a získejte rychle své peníze

Jakožto profesionálové ve vyřízení půjčky vám můžeme zaručit férové jednání při jejím zřizování. Zažádat o finanční injekci v podobě rychlé nebankovní půjčky může opravdu kdokoliv. Nebankovní půjčka, to je přesné označení služby, kterou nabízíme svým klientům. O tuto nebankovní půjčku totiž můžete zažádat z pohodlí vašeho domova. Jak? Jednoduše vyplníte krátký on-line formulář, který vás provede cestou za vytouženými penězi. Tyto půjčky jsou v očích veřejnosti velmi populární, a proto okuste jejich výhody i vy a klidně ještě dnes. A co více, nebankovní půjčka vám zajistí klidné spaní ještě tentýž den, protože na svém účtu díky propracovanému systému, který nikdy nespí, budete moci přivítat finanční obnos ještě tentýž den.

Nebankovní půjčka bez registru a dokládání příjmů

Výhody jsou jednoznačné. Nebankovní půjčka vám totiž pomůže v těžké životní situaci či při náhlých a nečekaných výdajích, které vyprázdnily vaší peněženku. Po vyplnění krátkého on-line formuláře na našem webu už stačí jediné, vyčkat na odpověď, které se dočkáte během několika málo minut. O danou nebankovní půjčku mohou žádat i lidé v registru, tedy ti, kteří mají záznam v registru dlužníků a banka jim tím pádem peníze v žádném případě nepůjčí. Do registru dlužníků se ovšem často lidé dostávají i velmi nevinným způsobem. Stačí, když klient zaplatí později svůj účet za mobilní telefon či internet a jeho jméno bude bezpochyby figurovat na seznamu dlužníků. I v takové situaci jde žádat o nebankovní půjčku, kterou je možné získat také bez doložení příjmů od zaměstnavatele a bez zástavy.

Neúčelová nebankovní půjčka vám vytrhne trn z paty

Půjčku si můžete vzít již od částky 1000 Kč až do 100 000 Kč. Splatnost dané půjčky může být až na 84 měsíců. Půjčka je vyplacena ihned a je možné ji získat bez registru a Solusu i pro problémové klienty. Půjčka je bezúčelová, takže nemusíte prokazovat, na co budou peníze určeny. Půjčku tak můžete použít na cokoliv. V případě, že nebudete schopni splácet, můžete si splátky odložit až na 3 měsíce. V opačném případě, tedy když budete půjčku splácet včas a řádně, může vám být poskytnuta další nebankovní půjčka, tentokrát ovšem s nižším úrokem a ještě rychleji.

Benevolentní nebankovní půjčky

Registr neznamená automatickou stopku půjčkám na doživotí. Záznamy v něm jsou pravidelně aktualizovány a po třech letech bezúhonnosti odtud zmizí i vaše jméno. To vás ovšem v této chvíli zřejmě příliš nezajímá, potřebujete-li peníze nejlépe hned a z banky jste odešli s nepořízenou. Řešením této situace se pro vás může stát nebankovní půjčka vyplacená ihned na účet nebo hotově. Nebankovní poskytovatelé půjček jsou totiž k záznamům v registrech benevolentnější.

 

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

12.12.2022
30 000 Kč
JIŘÍ N. 45 let
“Tato online půjčka je opravdu dobrá. Vyřízení půjčky zdarma. Mám příjem ze zahraničí, i tak pro mě našli řešení. Pro mě je důležité předčasné splacení půjčky zdarma a to je zde možné. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat nebankovní půjčku, obrátím se znovu na Půjčku BLESK.”
05.12.2022
20 000 Kč
PAVLA S. 21 let
“Byla jsem překvapena rychlostí, s jakou mi půjčili. Velice ochotný pán mi zavolal a po několika málo informací byla moje nebankovní půjčka vyřízena.”
19.12.2022
10 000 Kč
OLGA M. 29 let
“Jsem na mateřské dovolené, ale dali mi půjčku 10.000 Kč. Když budu dobře splácet, můžu čerpat i větší částku. Potřebovala jsem touto nebankovní půjčkou vyřešit rodinné záležitosti a koupit postýlku pro malého. ”
28.12.2022
50 000 Kč
JOSEF P. 56 let
“Potřeboval jsem rychle peníze na koupi auta, ale jsem v Solusu. V bance mi nechtěli půjčit. Tady mi operátoři vše vyřídili během chvilky a rychlá půjčka 50.000 Kč byla u mě na účtě hned druhý den.”

Neváhejte a požádejte si i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.