Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka je taková, kterou poskytují jiné instituce než banky. Na rozdíl od banky zde nedochází k tak přísnému posuzování žadatelů. Při scoringu klientů u nebankovní půjčky nemusí být překážkou případný záznam v registrů neplatičů. Stačí vyplnit naši online žádost. Hned po jejím posouzení vás budeme kontaktovat. U nás můžete na výhodnou půjčku dosáhnout i vy.

Jak požádat o půjčku

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje proškolený pracovník.

Vyplacení peněz

Ihned po schválení Vám budou vyplaceny peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Nebankovní půjčka bez registru bude ihned vyplacená

Záznamy v registru jsou noční můrou všech dlužníků, zvláště těch lehkomyslných. Mohou vám však udělat čáru přes rozpočet i v případě, že to vůbec nečekáte. Jako mnoho jiných věcí i registr má své mouchy, a tak se v něm čas od času ocitne i někdo, kdo si to tak úplně nezaslouží. Ovšem bohužel, co je psáno, to je dáno a se záznamem v registru kladné vyřízení své žádosti o půjčku v bance nečekejte.

Rychlá nebankovní půjčka dokáže efektivně pomoci

Typický model spočívá v tom, že žadatel o půjčku několik dní před výplatním termínem nevychází se svým příjmem. Jak se v takovéto situaci zachovat a jak ji vůbec řešit, obzvlášť když se musíte postarat o rodinu? Tato nepříjemná situace není nijak neobvyklá. Nemusíte se zrovna topit v dluzích, abyste nevyšli s výplatou. Stačí pouze, když v daném měsíci budete mít nečekaný výdaj, který vaši peněženku takzvaně vycucne.

Na koho se tedy v takové situaci obrátit a žádat od něj pomoc? U banky se svým požadavkem asi uspějete pouze zázrakem. Ptáte se proč? Banka na své potencionální klienty vymýšlí spoustu praktik, které bance přinesou klidné spaní v podobě solventního klienta, tedy klienta s velmi dobrou platební morálkou a ještě lepším měsíčním příjmem. Pokud ovšem budete mít jakýkoliv vroubek, kterým může být kupříkladu záznam v registru dlužníků či nižší měsíční plat, než jaký by banka očekávala, můžete se s žádostí o půjčku rozloučit. Banka nesolventním či z jejich úhlu pohledu málo bonitním klientům žádosti o půjčky zamítá z jednoho prostého důvodu, bojí se o to, že by mohla nastat situace, kdy klient přestane platit své závazky a banka je bude muset zdlouhavým způsobem dostávat zpět. Přesně v tom tkví tajemství rychlé nebankovní půjčky, která žádné z těchto problému neřeší a peníze půjčí kdykoliv a prakticky komukoliv bez zbytečných průtahů a formalit.

Vyplňte formulář na nebankovní půjčku a získejte rychle své peníze

Jakožto profesionálové ve vyřízení půjčky vám můžeme zaručit férové jednání při jejím zřizování. Zažádat o finanční injekci v podobě rychlé nebankovní půjčky může opravdu kdokoliv. Nebankovní půjčka, to je přesné označení služby, kterou nabízíme svým klientům. O tuto nebankovní půjčku totiž můžete zažádat z pohodlí vašeho domova. Jak? Jednoduše vyplníte krátký on-line formulář, který vás provede cestou za vytouženými penězi. Tyto půjčky jsou v očích veřejnosti velmi populární, a proto okuste jejich výhody i vy a klidně ještě dnes. A co více, nebankovní půjčka vám zajistí klidné spaní ještě tentýž den, protože na svém účtu díky propracovanému systému, který nikdy nespí, budete moci přivítat finanční obnos ještě tentýž den.

Nebankovní půjčka bez registru a dokládání příjmů

Výhody jsou jednoznačné. Nebankovní půjčka vám totiž pomůže v těžké životní situaci či při náhlých a nečekaných výdajích, které vyprázdnily vaší peněženku. Po vyplnění krátkého on-line formuláře na našem webu už stačí jediné, vyčkat na odpověď, které se dočkáte během několika málo minut. O danou nebankovní půjčku mohou žádat i lidé v registru, tedy ti, kteří mají záznam v registru dlužníků a banka jim tím pádem peníze v žádném případě nepůjčí. Do registru dlužníků se ovšem často lidé dostávají i velmi nevinným způsobem. Stačí, když klient zaplatí později svůj účet za mobilní telefon či internet a jeho jméno bude bezpochyby figurovat na seznamu dlužníků. I v takové situaci jde žádat o nebankovní půjčku, kterou je možné získat také bez doložení příjmů od zaměstnavatele a bez zástavy.

Neúčelová nebankovní půjčka vám vytrhne trn z paty

Půjčku si můžete vzít již od částky 1000 Kč až do 200 000 Kč. Splatnost dané půjčky může být až na 84 měsíců. Půjčka je vyplacena ihned a je možné ji získat bez registru a Solusu i pro problémové klienty. Půjčka je bezúčelová, takže nemusíte prokazovat, na co budou peníze určeny. Půjčku tak můžete použít na cokoliv. V případě, že nebudete schopni splácet, můžete si splátky odložit až na 3 měsíce. V opačném případě, tedy když budete půjčku splácet včas a řádně, může vám být poskytnuta další nebankovní půjčka, tentokrát ovšem s nižším úrokem a ještě rychleji.

Benevolentní nebankovní půjčky

Registr neznamená automatickou stopku půjčkám na doživotí. Záznamy v něm jsou pravidelně aktualizovány a po třech letech bezúhonnosti odtud zmizí i vaše jméno. To vás ovšem v této chvíli zřejmě příliš nezajímá, potřebujete-li peníze nejlépe hned a z banky jste odešli s nepořízenou. Řešením této situace se pro vás může stát nebankovní půjčka vyplacená ihned na účet nebo hotově. Nebankovní poskytovatelé půjček jsou totiž k záznamům v registrech benevolentnější.

Nebankovní instituce - alternativa pro získání finančních zdrojů

Komerční banky měly na trhu dlouho monopol, co se týče poskytování úvěrů. Nicméně, v posledních letech se na trhu objevili noví hráči - nebankovní úvěrové instituce, kteří se postupně stávají vedle bank dalším stěžejním pilířem finančního systému. Nebankovní instituce nabízejí alternativu pro ty, kteří nejsou schopni získat finanční prostředky od klasických bank nebo pro ty, kteří hledají rychlejší a jednodušší způsob získání úvěru.

Nebankovní instituce se mohou pochlubit širokou paletou finančních produktů, které jsou často mnohem flexibilnější než u bank. Oproti bankám mají nebankovní společnosti větší ochotu akceptovat vyšší riziko, což se projevuje vyššími úrokovými sazbami jejich produktů. Díky tomu se nebankovní úvěry stávají pro mnoho tržních subjektů a spotřebitelů více než zajímavou a mnohdy také jedinou možnou alternativou pro legální přístup k finančním zdrojům.

Zatímco banky mají přísná pravidla pro poskytování úvěrů a podléhají regulacím ze strany státních orgánů, nebankovní společnosti zde mohou být často sjednání půjčky mnohem jednodušší – a to i přes podrobný evaluační proces, kterým každý nový klient prochází. A právě toto zjednodušení procesu a ochota přijmout vyšší riziko jsou důvody, proč se stále více lidí rozhoduje pro nebankovní úvěry.

V posledních letech se na trhu nebankovních úvěrů setkáváme s řadou společností, které využívají nejmodernějších technologií a široké palety marketingových nástrojů. Tyto společnosti se snaží své produkty stále inovovat a získat tak co nejvíce zákazníků v konkurenčním prostředí.

Na druhé straně stojí jednotlivci, domácnosti, firmy nebo třeba startupy, jejichž poptávka po financování nemusí být ze strany bank dostatečně uspokojena.

Jak je to s nebankovními poskytovateli úvěrů v České republice?

Zaznamenávají stále větší úspěchy a získávají na trhu stále větší prostor. Podle průzkumu provedeného v roce 2021 byla banka zdrojem úvěru pro 56 % respondentů, ale již 50 % volilo půjčku od ostatních finančních společností. Tento fakt může být dán ochotou nebankovních společností akceptovat při svých operacích vyšší riziko, které je pokryto vyššími úrokovými sazbami jejich produktů, než tomu je u tradičních bank.

V České republice působí v současné době 84 licencovaných subjektů poskytujících nebankovní půjčky. Odvětví nebankovních poskytovatelů úvěrů se tradičně dělí na leasingové společnosti, faktoringové a forfaitingové společnosti a společnosti ostatního úvěrování. To se dle informací ministerstva financí dlouhodobě významně nemění.

Proč stále více Čechů volí nebankovní půjčky?

Česká republika patří mezi země s vysokou penetrací úvěrů. Podle průzkumu z roku 2021 mělo alespoň jednu zkušenost s úvěrem 83 % dotázaných. Na trhu se však vedle tradičních bank prosazují i nebankovní společnosti. Ty nabízejí rychlejší a flexibilnější způsoby financování a jsou často jedinou alternativou pro lidi, kteří se nesetkávají s dostatečnou ochotou bankovních domů. V tomto článku se podíváme na vývoj nebankovních poskytovatelů úvěrů v ČR, jejich nabízené produkty a také na to, proč je stále více lidí volí.

V České republice působí v současné době 84 licencovaných subjektů poskytujících nebankovní půjčky. Odvětví nebankovních poskytovatelů úvěrů je tradičně rozděleno do tří hlavních sektorů – leasingové společnosti, faktoringové a forfaitingové společnosti a společnosti ostatního úvěrování. Podle ministerstva financí se však podíl jednotlivých sektorů na trhu nemění a v současné době největší podíl na trhu drží společnosti poskytující ostatní úvěrování.

Nebankovní poskytovatelé úvěrů se pro mnoho lidí stali relevantním partnerem pro financování jejich soukromých i obchodních aktivit. Dle průzkumu z roku 2021 si 50 % Čechů půjčilo peníze od nebankovních společností, což je výrazný nárůst oproti roku 2019, kdy si půjčku od nebankovní společnosti vzalo pouze 34 % dotázaných. V České republice se tedy stále více prosazuje nebankovní sektor, který nabízí širokou paletu finančních produktů. Hlavním rozdílem oproti tradičním bankám je ochota nebankovních společností akceptovat vyšší riziko, které je pak pokryto vyššími úrokovými sazbami jejich produktů. Na rozdíl od bank se sjednání půjčky u nebankovních institucí může často odehrát mnohem jednodušeji.

Nebankovní instituce jsou schopny nabízet širokou paletu finančních produktů a služeb. Hlavním rozdílem oproti tradičním bankám je pak zejména ochota nebankovních společností akceptovat při svých operacích vyšší riziko, které je pokryto vyššími úrokovými sazbami jejich produktů. Na rozdíl od bank může být sjednání půjčky často mnohem jednodušší, a to i přes podrobný evaluační proces, kterým každý nový klient prochází.

Odvětví nebankovních úvěrů představuje sektor, jehož současný regulatorní rámec nastavuje vhodné podmínky vstupu nových hráčů na trh a zároveň jej pomáhá kultivovat. Vedle řady legislativních předpisů upravujících regulatorní prostředí v odvětví funguje také mechanismus seberegulace v podobě dodržování Etického kodexu, nebo řada CSR aktivit, které společnosti vykonávají.

Legislativní rámec

Regulace a dohled nad nebankovním sektorem v České republice se v posledních letech značně změnila. Po přijetí nového zákona o spotřebitelském úvěru v roce 2016, byly veškeré pravomoci týkající se dohledu nad trhem s nebankovními půjčkami přeneseny z České obchodní inspekce (ČOI) pod správu České národní banky (ČNB). Tento krok zajistil lepší ochranu spotřebitelů a zvýšil transparentnost trhu s nebankovními půjčkami.

ČNB, jako nový dozorový orgán, má nyní pravomoc udělovat licence nebankovním finančním institucím, které chtějí na trhu působit. Tímto krokem se zvýšila regulace trhu a snížila se možnost, že by nelegální subjekty mohly poskytovat nebankovní půjčky. ČNB také monitoruje trh a pravidelně prověřuje, zda všechny subjekty nabízející nebankovní půjčky disponují licencí.

Pokud by ČNB zjistila, že daná společnost licencí nedisponuje, následovaly by sankce v podobě pokut nebo dokonce odebrání licence. Pokuty se netýkají pouze subjektů poskytujících úvěry bez patřičné licence, ale i všech dalších prohřešků proti zákonu o spotřebitelském úvěru. Pokuty se pohybují v rozmezí od pěti do dvaceti milionů korun.

Regulace trhu s nebankovními půjčkami se však neomezují pouze na zákon o spotřebitelském úvěru. Poskytovatelé nebankovního financování musí dodržovat i další právní úpravy, jako například zákon proti praní špinavých peněz, zákon o platebním styku, zákon o zpracování osobních údajů nebo občanský zákoník. Tyto zákony dohromady tvoří komplexní a fungující legislativní rámec.


❔ Často kladené otázky

❔ Jaký je rozsah nebankovních půjček?

Nebankovní půjčky se pohybují v rozmezí od 1 000 Kč do 200 000 Kč. Částka, kterou si můžete půjčit, závisí na vaší finanční situaci a konkrétních podmínkách.

❔ Jaká je doba splatnosti nebankovních půjček?

Doba splatnosti nebankovních půjček se pohybuje od 12 do 84 měsíců. Přesná doba závisí na smlouvě o půjčce a vašich osobních finančních okolnostech.

❔ Musím uvést účel půjčky?

Ne, nemusíte uvádět účel půjčky. Nebankovní půjčky jsou obvykle bezúčelové, což znamená, že můžete použít prostředky na cokoli, aniž byste to museli někomu dokládat.

❔ Jak rychle mohu získat peníze z nebankovní půjčky?

Jakmile je vaše žádost schválena a podepíšete smlouvu pomocí SMS kódu, bude vám půjčka převedena na účet u kterékoliv banky v ČR. Díky okamžitým platbám to obvykle netrvá déle než 10 - 15 minut.

❔ Jaké jsou nevýhody nebankovních půjček?

I když nebankovní půjčky mohou být snadno dostupné a rychlé, mohou mít také vyšší úrokové sazby než tradiční bankovní půjčky. Je důležité pečlivě zvážit všechny možnosti a porozumět všem podmínkám půjčky před jejím přijetím.

❔ Jaké jsou hlavní výhody nebankovní půjčky?

Nebankovní půjčka nabízí rychlé a flexibilní řešení pro ty, kteří potřebují okamžitý přístup k finančním prostředkům. Tyto půjčky jsou často dostupné i pro ty, kteří by mohli mít problémy s získáním úvěru od tradičních bankovních institucí, například kvůli nízkému kreditnímu skóre nebo nedostatku zajištění.


Zajímavé tipy z poradny

Nebankovní půjčka: Odhalení tajemství a tipy, na co si dát pozor

Nebankovní půjčky představují pro mnoho lidí atraktivní alternativu k tradičním bankovním úvěrům, zejména díky mírnějším podmínkám pro jejich získání. Mnozí klienti s nízkým příjmem nebo se záznamem v registru dlužníků tak mohou získat potřebnou finanční injekci. Ale jak nebankovní půjčky bez doložení příjmu a/nebo kontroly registru fungují a proč je lepší se jim vyhnout?

Celý článek

Nebankovní půjčka: 5 důvodů, proč zvážit alternativu k bankovním úvěrům

Hledáte rychlou a dostupnou půjčku, ale nejste si jisti, zda se obrátit na banku či nebankovní instituci? V tomto článku vám představíme 5 hlavních předností nebankovní půjčky, které vám mohou usnadnit rozhodování. Mnoho klientů vnímá vyřizování půjčky jako velmi osobní záležitost a oceňuje, že právě díky online vyřízení nedochází k žádnému osobnímu kontaktu mezi ním a poskytovatelem.

Celý článek

Nebankovní půjčka může být řešením náhlé finanční potřeby

Potřebujete peníze na něco důležitého a nemůžete si půjčit u banky? Nemusíte zoufat, protože nebankovní půjčka je rychlým řešením. Na rozdíl od banky je nebankovní poskytovatel půjčky mnohem flexibilnější a rychlejší. V tomto článku se dozvíte více o tom, co je nebankovní půjčka a proč je pro vás možná tou správnou volbou.

Celý článek

Jak probíhá žádost o nebankovní půjčku?

Půjčit si od přátel nebo od rodiny je sice řešením, ale komu by se chtělo přiznávat, že na tom nejste s penězi zrovna nejlépe? Kdo by chtěl v tak tíživé situaci ještě poslouchat rady svých rodičů a vstřebávat podezíravé pohledy svých přátel? Nebankovní půjčka je tu přesně pro takové chvíle, kdy potřebujete opravdu rychlou finanční výpomoc bez zbytečných průtahů a byrokratického postupu. Podívejme se, jak taková žádost o půjčku probíhá?

Celý článek

Dochází vám peníze? Nebankovní půjčka je jedním z možných řešení.

Potřebujete menší půjčku bez zbytečné byrokracie a dokládání příjmů, nebo vám už banka nechce poskytnout další úvěr? Stále existuje řešení, jak získat rychle peníze, pokud vás zrovna zasáhla krize. Nebankovní společnosti nabízí možnost získání úvěru, kde nemusíte procházet únavným dokládáním všemožných dokumentů a výpisů. Není nutné ani zjišťovat, zda nejste v registru dlužníků. Pojďte se podívat, jak služby rychlých půjček fungují.

Celý článek
1,000 Kč 200,000 Kč
0 Kč

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

Neváhejte a požádejte si
i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Půjčit si