Online půjčka

Potřebujete získat půjčku přes internet? Postrádá váš rodinný rozpočet finance? Pokud ano, skvělé řešení nabízí tato online nebankovní půjčka. Pro její získání není nic jednoduššího než vyplnit formulář se základními údaji a odeslat. Obratem očekávejte vyhodnocení vaší žádosti. Vše proběhne velice rychle a informace o schválení půjčky se dozvíte do 15 vteřin.

Jak požádat o půjčku

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje proškolený pracovník.

Vyplacení peněz

Ihned po schválení Vám budou vyplaceny peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Nebankovní online půjčka může být vaše ihned

Tuto online půjčku vyřídíte snadno a rychle přes internet. Půjčka je neúčelová, takže nemusíte nikomu vysvětlovat, na co peníze potřebujete. To, co na online půjčce dále oceníte je minimum administrativních úkonů, bez dokládání zbytečných dokumentů. Stačí pouze vyplnit do formuláře základní údaje, které jsou pro vyřízení půjčky nezbytné.

Výhodou této půjčky je také to, že nemusíte dokládat výši vašeho příjmu nebo potvrzení od zaměstnavatele. Překážkou pro schválení půjčky nemusí být ani záznam v registru dlužníků. Nebankovní online půjčka je tak vhodná prakticky pro každého, kdo se dostal do tíživé finanční situace a potřebuje rychle finanční injekci.

Potřebujete krátkodobou půjčku před výplatou nebo se vám rozbila pračka? Půjčte si podle svých potřeb a jednoduše od několika tisíc až do 20 000 Kč. Splácení půjčky je potom rozloženo do několika měsíčních splátek. Pokud se dostanete do problémů, můžete si splátky odložit.

Online půjčku vyřídíte non stop z pohodlí vašeho domova

Komu by se chtělo běhat po městě, kde je hlava na hlavě a hledat instituci, která by mu poskytla půjčku nebo úvěr. Asi nikomu z nás by tento výlet nebyl příjemný, zvlášť pokud by se dočkal jen odmítnutí v bance. Pohodlným řešením je online půjčka. Protože internet a počítač má dnes doma již téměř každý a ten, kdo ho nemá, si může půjčku sjednat pohodlně i přes mobilní telefon. On-line můžete být totiž naprosto kdekoliv a kdykoli. Žádost o půjčku tak vyřídíte klidně o víkendu nebo třeba o půlnoci.

Půjčka přes internet vám ušetří spoustu práce, času i starostí. Vše vyřídíte z pohodlí domova během několika málo minut. K ruce si budete muset vzít pouze nezbytné doklady, jako občanský průkaz a kartičku s číslem účtu, na který vám obratem přijdou peníze. Poté již nic nebrání tomu, začít s vyplňováním žádosti.

Online nebankovní půjčky a úvěry jsou stále oblíbenější

Online půjčky jsou velice dostupné a momentálně zažívají velký boom. Mnozí klienti si je oblíbili natolik, že je využívají opakovaně. Téměř 90% českých domácností disponuje internetem nebo na něj má alespoň částečně možný přístup. Takže je pro ně tento typ půjčky snadný a dostupný. Navíc bez zbytečného papírování a „běhání“ po úřadech. Peníze vám mnohdy dorazí na bankovní účet v průběhu několika minut od zřízení konkrétní půjčky. Takto rychlý proces potěší zejména ty, jenž potřebují finance získat v co nejkratším možném čase.

Způsob výplaty online půjčky – na účet nebo v hotovosti?

Každý dnes chvátá a peníze potřebuje co nejdříve. Nejrychlejší způsob je, že po schválení půjčky může dojít k vyplacení peněz zasláním na bankovní účet**.** Peníze tak můžete čerpat takřka obratem. Peníze se vám zasílají ze stejné banky jako máte vy, proto je budete mít připsané na vašem účtu během pár minut. Ti, kteří z jakéhokoliv důvodu nemají svůj účet, si mohou dohodnout vyplacení online půjčky v hotovosti.

Je online půjčka populární?

Online půjčka je v poslední době stále více populární. Pro mnoho lidí jsou rychlým a jednoduchým způsobem, jak získat finanční prostředky. Online půjčka je taková půjčka, kterou lze získat prostřednictvím internetu, což znamená, že žadatelé mohou žádat o půjčku kdykoli a odkudkoli. Půjčka je poskytována jak bankovními, tak nebankovními společnostmi.

V České republice jsou online půjčky regulovány zákonem o spotřebitelském úvěru a občanským zákoníkem. Obě tyto právní normy vymezují způsob, jakým mohou být online půjčky poskytovány, a chrání spotřebitele před možným zneužitím.

Jsou obvykle neúčelové, což znamená, že je možné je použít na jakýkoli účel, a nevyžadují zajištění. Tyto půjčky jsou zpravidla krátkodobé, s dobou splatnosti obvykle do 30 dnů, ale lze najít i delší splatnosti.

Průměrná výše poskytnuté online půjčky se pohybuje mezi 10 až 20 tisíci korunami. Při žádosti o půjčku je nutné být plnoletým občanem s trvalým bydlištěm v České republice a mít pravidelný příjem.

Za výhodu těchto půjček lze považovat rychlost a jednoduchost žádosti. Žadatelé nemusí osobně navštěvovat pobočky bank či nebankovních institucí, stačí jim pouze vyplnit online žádost a odeslat ji. Po schválení jsou peníze zpravidla okamžitě poskytnuty na účet žadatele.

Online půjčky jsou však také spojeny s určitými riziky, zejména s možností předlužení. Proto je důležité důkladně zvážit, zda si jí lze skutečně dovolit splácet. Při výběru poskytovatele je také důležité ověřit si jeho serióznost a zkontrolovat jeho historii. K tomu lze využít recenze a zkušenosti ostatních uživatelů.

Jak klíčové je posuzování bonity klienta u online půjčky?

Bonita klienta totiž ukazuje, zda je schopen splácet včas a v plné výši z primárních zdrojů, tedy z vlastních peněžních příjmů. Stupeň bonity se pak promítá do rizikové marže úrokové sazby poskytnutého úvěru. To znamená, že bankovní společnosti většinou půjčují méně rizikovým klientům, protože mají nižší rizikovou marži, a tím pádem nižší úrokové sazby. Naopak nebankovní společnosti se zaměřují na více rizikové klienty a nabízejí produkty s vyššími úrokovými sazbami.

Poskytovatelé půjček musí být schopni posoudit, zda je žadatel schopen splácet. To platí jak pro bankovní, tak pro nebankovní společnosti. Oba typy společností ošetřují svá rizika nesplácení pohledávek pomocí vkládání údajů o žadateli do scoringových modelů. Ty pracují podle statistických údajů s mírami pravděpodobnosti rizika podle jednotlivých typových skupin spotřebitelů.

Nutnost posuzování úvěruschopnosti spotřebitele je daná zákonem o spotřebitelském úvěru. Tento zákon má za úkol chránit spotřebitele před dluhovými pastmi a získáním takového úvěrového zatížení, které nebude klient schopen splácet. Z toho důvodu musí být každý žadatel posuzován individuálně, a to z mnoha aspektů. Mezi ty patří nejen jeho aktuální příjmy, ale také splátky předchozích závazků, aktuální žadatelova životní situace, životní minimum pro daný region a další faktory.

Je důležité zdůraznit, že posouzení bonity klienta není diskriminací ani porušením zákona o ochraně osobních údajů. Naopak, právě posuzování bonity chrání klienta před zadlužením a poskytovatele půjček před rizikem neplacení pohledávek. Poskytovatelé půjček tedy musí být obezřetní a posuzovat bonitu klientů pečlivě, aby minimalizovali riziko nesplacených pohledávek.

Co je vlastně nebankovní online půjčka?

Nebankovní online půjčka je v dnešní době velmi populární způsob, jak získat peníze na nečekané výdaje či splacení dluhů. Oproti bankám nabízejí rychlé a jednoduché řešení bez zdlouhavých schvalovacích procesů a přísných požadavků na žadatele. Nicméně, na rozdíl od bank, nemají nebankovní společnosti o svých klientech tolik informací, což je důvodem, proč se musí více krýt proti případným ztrátám a nabízejí produkty s vyšší úrokovou sazbou.

Je tedy běžné, že nebankovní online půjčky mají vyšší RPSN (roční procentní sazbu nákladů), což zahrnuje všechny náklady spojené s půjčkou včetně úroků, poplatků a dalších nákladů. Avšak pro mnoho lidí jsou tyto půjčky jediným dostupným řešením, protože banky často odmítají žadatele s nízkým příjmem nebo negativním záznamem v registrech dlužníků.

Online půjčky od nebankovních společností mají různá označení, jako jsou například: půjčka před výplatou, půjčka do výplaty, půjčka bez registru, půjčka bez doložení příjmů, rychlý úvěr, půjčka pro podnikatele či půjčka pro OSVČ. Tyto půjčky jsou obvykle krátkodobé s dobou splatnosti do 30 dnů a částky poskytnuté v rámci jedné půjčky se pohybují v řádu desítek tisíc korun.

V České republice bylo od 1. prosince 2016 zavedeno nové opatření, které zpřísňuje pravidla pro poskytování online půjček. Podle této novely musí mít nebankovní společnosti získanou licenci od České národní banky. Toto opatření má za cíl chránit spotřebitele před nekalými praktikami nebankovních poskytovatelů půjček a zajistit, aby byly dodržovány standardy pro poskytování úvěrů.


Zajímavé tipy z poradny

Jak rychlá a bezpečná je půjčka online? Co potřebujete vědět předtím, než si půjčíte?

V dnešní době digitální technologie a internetu je možné vyřídit téměř vše online, včetně půjček. Online půjčky nabízejí mnoho výhod, jako je rychlost, pohodlí a snadná dostupnost. Ale jak si můžete být jisti, že online půjčka, kterou si vybíráte, je poctivá a bezpečná? Zde je několik klíčových bodů, na které byste měli při výběru online půjčky dbát.

Celý článek

Půjčka Online: Jak Vám pomohou porovnávače půjček najít spolehlivou nabídku?

Stále více lidí využívá možnost získat půjčku online, která je obzvláště populární mezi mladými lidmi. Přístup k půjčkám přes internet se stal atraktivní formou získání financí díky rozšíření chytrých telefonů a internetu. Mladí lidé tak mohou využít i malé půjčky k vybudování své bonity, což jim v budoucnu usnadní žádost o hypotéku. Jak ale zjistit, která půjčka je nejlepší? V tom vám pomohou online porovnávače půjček.

Celý článek

Online půjčka: Rychlé řešení finančních potřeb bez čekání

Online půjčka je moderním řešením pro ty, kteří potřebují rychle získat peníze na nečekané výdaje nebo prostě potřebují překlenout dobu do výplaty. V dnešní uspěchané době se čím dál tím více lidí obrací k tomuto způsobu řešení svých finančních problémů, a to díky snadnosti, rychlosti a dostupnosti, kterou online půjčka nabízí.

Celý článek

Jaká je nejdostupnější půjčka online?

Jak vypadá nejdostupnější půjčka? Lze ji sjednat on-line. Je dostupná pro každého. Zavazuje žadatele o půjčku jen krátkodobě. Nabízí možnost první půjčky zdarma. Ano, hádáte správně.

Celý článek
1,000 Kč 200,000 Kč
0 Kč

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

Neváhejte a požádejte si
i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Půjčit si