Půjčka BLESK.cz
Formulář O nebankovní půjčce Naši klienti Poradna Kontakt

Online žádost o bleskovou půjčku

Vyřízení půjčky online

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Online půjčka

Potřebujete získat půjčku přes internet? Postrádá váš rodinný rozpočet finance? Pokud ano, skvělé řešení nabízí tato online nebankovní půjčka. Pro její získání není nic jednoduššího než vyplnit formulář se základními údaji a odeslat. Obratem očekávejte vyhodnocení vaší žádosti. Vše proběhne velice rychle a informace o schválení půjčky se dozvíte do pár minut.

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje náš proškolený pracovník.

Odesíláme Vám peníze

Ihned po schválení Vám vyplácíme peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Online půjčka

Nebankovní online půjčka může být vaše ihned

Tuto online půjčku vyřídíte snadno a rychle přes internet. Půjčka je neúčelová, takže nemusíte nikomu vysvětlovat, na co peníze potřebujete. To, co na online půjčce dále oceníte je minimum administrativních úkonů, bez dokládání zbytečných dokumentů. Stačí pouze vyplnit do formuláře základní údaje, které jsou pro vyřízení půjčky nezbytné.

 

Výhodou této půjčky je také to, že nemusíte dokládat výši vašeho příjmu nebo potvrzení od zaměstnavatele. Překážkou pro schválení půjčky nemusí být ani záznam v registru dlužníků. Nebankovní online půjčka je tak vhodná prakticky pro každého, kdo se dostal do tíživé finanční situace a potřebuje rychle finanční injekci.

 

Potřebujete krátkodobou půjčku před výplatou nebo se vám rozbila pračka? Půjčte si podle svých potřeb od několika tisíc až po 100 000 Kč. Splácení půjčky je potom rozloženo do měsíčních splátek. Pokud se dostanete do problémů, můžete si splátky odložit.

 

Online půjčku vyřídíte non stop z pohodlí vašeho domova

Komu by se chtělo běhat po městě, kde je hlava na hlavě a hledat instituci, která by mu poskytla půjčku nebo úvěr. Asi nikomu z nás by tento výlet nebyl příjemný, zvlášť pokud by se dočkal jen odmítnutí v bance. Pohodlným řešením je online půjčka. Protože internet a počítač má dnes doma již téměř každý a ten, kdo ho nemá, si může půjčku sjednat pohodlně i přes mobilní telefon. On-line můžete být totiž naprosto kdekoliv a kdykoli. Žádost o půjčku tak vyřídíte klidně o víkendu nebo třeba o půlnoci.

 

Půjčka přes internet vám ušetří spoustu práce, času i starostí. Vše vyřídíte z pohodlí domova během několika málo minut. K ruce si budete muset vzít pouze nezbytné doklady, jako občanský průkaz a kartičku s číslem účtu, na který vám obratem přijdou peníze. Poté již nic nebrání tomu, začít s vyplňováním žádosti.

 

Online nebankovní půjčky a úvěry jsou stále oblíbenější

Online půjčky jsou velice dostupné a momentálně zažívají velký boom. Mnozí klienti si je oblíbili natolik, že je využívají opakovaně. Téměř 90% českých domácností disponuje internetem nebo na něj má alespoň částečně možný přístup. Takže je pro ně tento typ půjčky snadný a dostupný. Navíc bez zbytečného papírování a „běhání“ po úřadech. Peníze vám mnohdy dorazí na bankovní účet v průběhu několika minut od zřízení konkrétní půjčky. Takto rychlý proces potěší zejména ty, jenž potřebují finance získat v co nejkratším možném čase.

 

Způsob výplaty online půjčky – na účet nebo v hotovosti?

Každý dnes chvátá a peníze potřebuje co nejdříve. Nejrychlejší způsob je, že po schválení půjčky může dojít k vyplacení peněz zasláním na bankovní účet. Peníze tak můžete čerpat takřka obratem. Peníze se vám zasílají ze stejné banky jako máte vy, proto je budete mít připsané na vašem účtu během pár minut. Ti, kteří z jakéhokoliv důvodu nemají svůj účet, si mohou dohodnout vyplacení online půjčky v hotovosti.

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

12.08.2021
30 000 Kč
JIŘÍ N. 45 let
“Tato online půjčka je opravdu dobrá. Vyřízení půjčky zdarma. Mám příjem ze zahraničí, i tak pro mě našli řešení. Pro mě je důležité předčasné splacení půjčky zdarma a to je zde možné. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat nebankovní půjčku, obrátím se znovu na Půjčku BLESK.”
28.08.2021
50 000 Kč
JOSEF P. 56 let
“Potřeboval jsem rychle peníze na koupi auta, ale jsem v Solusu. V bance mi nechtěli půjčit. Tady mi operátoři vše vyřídili během chvilky a rychlá půjčka 50.000 Kč byla u mě na účtě hned druhý den.”
19.08.2021
10 000 Kč
OLGA M. 29 let
“Jsem na mateřské dovolené, ale dali mi půjčku 10.000 Kč. Když budu dobře splácet, můžu čerpat i větší částku. Potřebovala jsem touto nebankovní půjčkou vyřešit rodinné záležitosti a koupit postýlku pro malého. ”
05.08.2021
20 000 Kč
PAVLA S. 21 let
“Byla jsem překvapena rychlostí, s jakou mi půjčili. Velice ochotný pán mi zavolal a po několika málo informací byla moje nebankovní půjčka vyřízena.”

Neváhejte a požádejte si i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procentuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv splátky nebo její části, je možné Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se zákazník ocitl v prodlení se splacením splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.