Půjčky Praha

Potýkáte se s problémem, že vám žádná banka nechce poskytnout půjčku? Nevíte, jak vyjdete do dalšího výplatního termínu s několika stovkami na den? Či máte v plánu nákup domácího spotřebiče, bez kterého se prostě nelze obejít? Ať je tomu jak chce, pokud potřebujete půjčit peníze ještě dnes, navštivte naší pobočku v Praze nebo sedněte ke svému počítači a vyplňte náš krátký on-line formulář, na základě kterého získáte finanční hotovost během několika málo okamžiků.

Jak požádat o půjčku

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje proškolený pracovník.

Vyplacení peněz

Ihned po schválení Vám budou vyplaceny peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Rychlá půjčka v Praze ihned na účet

a bez zbytečných formalit, které jsou spíše než k užitku k zlosti. Díky takovéto rychlé nebankovní půjčce, si během několika málo minut přijdete na částky, které se pohybují od 1.000 Kč až k 100.000 Kč. Je tedy naprosto jedno, na co dané peníze potřebujete a především kolik. Naše společnost se postará o to, že nebankovní půjčka Praha vám pomůže v tíživé situaci i v případě, kdy na své hrudi nesete břemeno v podobě zápisu v Solusu.

Navštivte nás na pobočce v Praze nebo vše vyřešte jednoduše online

Pokud žijete v Praze a je vám známá adresa pobočky: Na Příkopě 392/9 Praha, nemusíte se obávat toho, že byste sem museli vážit svou cestu. O půjčku si totiž můžete jednoduše požádat pomocí našeho on-line formuláře, který je vám k dispozici na našich webových stránkách. K ruce si vezměte pouze občanský průkaz a mějte jasnou představu o tom, kolik peněz bude chtít půjčit. Stačí vám pár tisícovek do výplaty? Není problém! Anebo byste raději peníze na novou pračku či televizi? Ani to není žádný problém. Díky tomu, že je nebankovní půjčka v Praze pro každého a rychlé vyřízení půjčky pro Pražáky přes internet je značnou a zároveň nespornou výhodou, máte možnost požádat si o půjčku, kterou budete moci investovat, cokoliv vás jen napadne.

Žádné registry dlužníků ani dokazování výše příjmu

Také vás unavuje věčné dotazování se ze strany bank na váš měsíční příjem? Nebaví vás již odbývání větami typu, „máte malý příjem a záznam v registru dlužníků? V tom případě vám popřejeme šťastnou cestu.“ Tak okuste systém nebankovních institucí, který je v otázkách týkajících se výše měsíčního příjmu či hospodaření vaší rodiny naprosto benevolentní. Již vás nečekají žádné otázky na tělo, které nikomu nikdy nejsou příjemné. Nebankovní instituce nepátrají ani v registrech dlužníků a vaše prohřešky platební minulosti je jednoduše nezajímají. Půjčky Praha, bez registru a zbytečných otázek, čekají právě na vás. Proto se nebojte oslovit finanční specialisty se svou žádostí o půjčku. On-line interaktivní formulář funguje 24 hodin denně, tudíž je úplně jedno, zda o půjčku zažádáte ráno, nebo až v noci, kdy vám dojde, že bez finanční pomoci jednoduše nebudete moci jít dále. Každá druhá rodina v ČR si prochází nemalými finančními problémy. Nebankovní instituce jsou tu od toho, aby každý rodinný problém byl řešitelným.

1,000 Kč 200,000 Kč
0 Kč

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

Neváhejte a požádejte si
i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Půjčit si