Půjčka BLESK.cz
Formulář O nebankovní půjčce Naši klienti Poradna Kontakt

Online žádost o bleskovou půjčku

Vyřízení půjčky online

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Vánoční půjčka


Vánoce jsou za rohem a vás už nyní děsí představa, že vám chybí finance? Chtěli byste rodině připravit kouzelné vánoční svátky, ale jednoduše na to nemáte? Účet zeje prázdnotou a žádná rezerva neexistuje? Nezoufejte! Vánoční půjčka je tu od toho, aby vám umožnila prožít krásné Vánoce bez stresu a starostí! Půjčte si třeba 10.000 Kč zcela bez úroku pro nové klienty nebo 20.000 Kč s měsíční splátkou 479 Kč s úrokem od 12,26% a splácejte až po svátcích. Pro její získání stačí vyplnit formulář žádosti a po schválení si i vy můžete oddychnout. Dopřejte si bohaté Vánoce a potěšte své blízké!

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje náš proškolený pracovník.

Odesíláme Vám peníze

Ihned po schválení Vám vyplácíme peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Vánoční půjčka

Vánoční půjčka je velmi žádaná

Každý rok v období před vánočními svátky upadá spousta lidí do nepříjemného splínu - postrádají dostatek financí, aby mohli rodině a blízkým vykouzlit nádherné Vánoce. Není nic horšího, nežli vědomí, že nemáte peníze na dárky pro děti, které se tak moc těší na Ježíška. Možná i vy propadáte panice, kde na to vezmete - dárky, jídlo, vánoční výzdoba. Nic z toho není zadarmo. Kde brát a nekrást? Řešení je přímo před vámi! Vánoční půjčka je velmi žádaná a může vám pomoci překlenout náročné roční období bez starostí, zbytečného stresu a strachu, jak to všechno zvládnete.

Nemusíte dokládat příjem

Půjčit si před vánočními svátky je velmi snadné - stačí vyplnit formulář žádosti a počkat na její schválení. Určitě vás potěší, že pro získání vánoční půjčky nemusíte dokládat příjem. Na dosažení půjčky tak snadno dosáhnou nejen lidé s nízkými příjmy, ale třeba i maminky na mateřské dovolené, před kterými by všude jinde okamžitě zavřeli pomyslné dveře. Vánoční půjčka bez doložení příjmu vám může pomoci zajistit sobě a rodině potřebné finance, se kterými následně můžete naložit dle vlastního uvážení.

Žádné prověřování v registru dlužníků

S pomocí vánoční půjčky ihned bez registru můžete získat finance nejen na dárky pro děti, ale i bohatou vánoční hostinu či vytvoření kouzelné a nezapomenutelné sváteční atmosféry. V procesu schvalování půjčky nebudete muset podstoupit ověřování v registru dlužníků. Pokud máte z minulosti nějaký vroubek, díky kterému se teď na vás všude dívají skrze prsty a odmítají vám finančně pomoci, tady nic řešit nemusíte. Využijte dostupné půjčky ihned bez registru a solusu pro každého a užijte si klidné Vánoce. Vánoční půjčka je bez předsudků a snaží se pomoci každému, kdo pomoc potřebuje.

Co je potřeba udělat?

Pro získání vánoční půjčky není potřeba udělat mnoho - stačí vyplnit online formulář, který najdete přímo na stránkách. Vyplnění formuláře žádosti vám zabere jen několik málo minut. Zároveň si s pomocí posuvníku, který je součástí žádosti, sami nastavíte, jakou částku potřebujete půjčit. Následně jen stačí žádost odeslat a počkat na její vyřízení. Ať už máte malé nebo velké výdaje - můžete si půjčit již od 1.000 Kč až do 100.000 Kč a ty použít pro nákup dárků nebo čehokoli jiného - je to jen na vás.

Záleží jen na vás, na co půjčku použijete

Nikdo se vás nebude ptát, na co peníze získané prostřednictvím vánoční půjčky použijete. Půjčka bez potvrzení příjmu nemá žádná omezení a nikoho neodsuzuje. Může posloužit jako vánoční půjčka na dárky pro děti, které se nemohou dočkat, až po večeři plní očekávání poběží k rozsvícenému vánočnímu stromečku. Stejně tak vám může posloužit pro nákup potravin na přípravu sváteční večeře. Využít ji můžete i pro zaplacení výdajů, na které vám jednoduše nevyšly peníze.

Schválení žádosti je velmi rychlé

Na schválení vaší žádosti o vánoční půjčku nebudete čekat dlouho. Nebojte se, že byste na rozhodnutí museli čekat dlouhé hodiny nebo třeba dny. Vaše žádost bude ihned po jejím odeslání zařazena do procesu schvalování. Peníze se vyplácí do 15 minut od schválení, takže je můžete mít k dispozici v poměrně krátkém čase. Na žádost o půjčku proto není pozdě ani den před Vánoci nebo klidně na Štědrý den. Záleží jen na vás, jestli si získané peníze necháte vyplatit v hotovosti nebo si je necháte zaslat na váš bankovní účet. Vybírejte podle toho, co je vám pohodlnější.

Vánoční půjčka nemá žádné poplatky

Vánoční půjčka je dostupná zcela bez poplatku. To znamená, že po vás nikdo nebude chtít peníze předem. Neplatíte žádné poplatky za vyřízení ani schválení žádosti. Nic neplatíte ani za vyplacení peněz - ať už ve formě hotovosti nebo převodu na bankovní účet. Cílem půjčky bez registru a příjmu je pomoci vám ve složité finanční situaci, nemá zapotřebí z vás tahat další peníze navíc prostřednictvím zbytečných poplatků. Vánoční půjčka je férová a od samého začátku víte, na čem jste a co od ní můžete očekávat.

Využijte vánoční akce - půjčte si teď a splácejte až po svátcích

Aby byly vaše vánoční svátky opravdu co možná nejkouzelnější a nejklidnější, neváhejte využít vánoční akce – půjčte si teď a splácejte až po svátcích. Peníze na dárky pro děti nebo přípravu sváteční večeře získáte ještě před Vánoci, své závazky ale začnete splácet až po nich. Svátky si tak můžete užít bez starostí v okruhu svých nejbližších bez nutnosti pomýšlet na to, že nutně musíte dostát svým závazkům a půjčku splácet ještě před Vánoci.

Prožijte Vánoce, na které nezapomenete

S vánoční půjčkou si můžete užít takové Vánoce, na které vy ani vaši blízcí nezapomenou. Zapomeňte na zbytečný stres a starosti, kterými byste se během svátků museli užírat. Vyřešte své problémy snadno a rychle s vánoční půjčkou, která je tu od toho, aby vám podala pomocnou ruku. Žádné poplatky, žádné prověřování v registru dlužníků a žádná nutnost doložit příjem. Zažádat může opravdu každý, kdo chce prožít vánoční svátky plné kouzel, radosti a lásky.

 


Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

19.08.2021
10 000 Kč
OLGA M. 29 let
“Jsem na mateřské dovolené, ale dali mi půjčku 10.000 Kč. Když budu dobře splácet, můžu čerpat i větší částku. Potřebovala jsem touto nebankovní půjčkou vyřešit rodinné záležitosti a koupit postýlku pro malého. ”
12.08.2021
30 000 Kč
JIŘÍ N. 45 let
“Tato online půjčka je opravdu dobrá. Vyřízení půjčky zdarma. Mám příjem ze zahraničí, i tak pro mě našli řešení. Pro mě je důležité předčasné splacení půjčky zdarma a to je zde možné. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat nebankovní půjčku, obrátím se znovu na Půjčku BLESK.”
05.08.2021
20 000 Kč
PAVLA S. 21 let
“Byla jsem překvapena rychlostí, s jakou mi půjčili. Velice ochotný pán mi zavolal a po několika málo informací byla moje nebankovní půjčka vyřízena.”
28.08.2021
50 000 Kč
JOSEF P. 56 let
“Potřeboval jsem rychle peníze na koupi auta, ale jsem v Solusu. V bance mi nechtěli půjčit. Tady mi operátoři vše vyřídili během chvilky a rychlá půjčka 50.000 Kč byla u mě na účtě hned druhý den.”

Neváhejte a požádejte si i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procentuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv splátky nebo její části, je možné Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se zákazník ocitl v prodlení se splacením splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.