Vánoční půjčka

Vánoce jsou za rohem a vás už nyní děsí představa, že vám chybí finance? Chtěli byste rodině připravit kouzelné vánoční svátky, ale jednoduše na to nemáte? Účet zeje prázdnotou a žádná rezerva neexistuje? Nezoufejte! Vánoční půjčka je tu od toho, aby vám umožnila prožít krásné Vánoce bez stresu a starostí! Půjčte si třeba 10.000 Kč zcela bez úroku pro nové klienty nebo 20.000 Kč s měsíční splátkou 479 Kč s úrokem od 12,26% a splácejte až po svátcích. Pro její získání stačí vyplnit formulář žádosti a po schválení si i vy můžete oddychnout. Dopřejte si bohaté Vánoce a potěšte své blízké!

Jak požádat o půjčku

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje proškolený pracovník.

Vyplacení peněz

Ihned po schválení Vám budou vyplaceny peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Vánoční půjčka je velmi žádaná

Každý rok v období před vánočními svátky upadá spousta lidí do nepříjemného splínu - postrádají dostatek financí, aby mohli rodině a blízkým vykouzlit nádherné Vánoce. Není nic horšího, nežli vědomí, že nemáte peníze na dárky pro děti, které se tak moc těší na Ježíška. Možná i vy propadáte panice, kde na to vezmete - dárky, jídlo, vánoční výzdoba. Nic z toho není zadarmo. Kde brát a nekrást? Řešení je přímo před vámi! Vánoční půjčka je velmi žádaná a může vám pomoci překlenout náročné roční období bez starostí, zbytečného stresu a strachu, jak to všechno zvládnete.

Nemusíte dokládat potvrzení o příjmu

Půjčit si před vánočními svátky je velmi snadné - stačí vyplnit formulář žádosti a počkat na její schválení. Určitě vás potěší, že pro získání vánoční půjčky nemusíte dokládat potvrzení o příjmu. Stačí jeden výpis z vašeho účtu. Na dosažení půjčky tak snadno dosáhnou nejen lidé s nízkými příjmy, ale třeba i maminky na mateřské dovolené, před kterými by všude jinde okamžitě zavřeli pomyslné dveře. Vánoční půjčka vám může pomoci zajistit sobě a rodině potřebné finance, se kterými následně můžete naložit dle vlastního uvážení.

Registr dlužníků není překážkou

S pomocí vánoční půjčky ihned bez registru můžete získat finance nejen na dárky pro děti, ale i bohatou vánoční hostinu či vytvoření kouzelné a nezapomenutelné sváteční atmosféry. V procesu schvalování půjčky není případný záznam v registru dlužníků překážkou. Pokud máte z minulosti nějaký vroubek, díky kterému se teď na vás všude dívají skrze prsty a odmítají vám finančně pomoci, tady nic řešit nemusíte. Využijte dostupné půjčky ihned bez registru a solusu pro každého a užijte si klidné Vánoce. Vánoční půjčka je bez předsudků a snaží se pomoci každému, kdo pomoc potřebuje.

Co je potřeba udělat?

Pro získání vánoční půjčky není potřeba udělat mnoho - stačí vyplnit online formulář, který najdete přímo na stránkách. Vyplnění formuláře žádosti vám zabere jen několik málo minut. Zároveň si s pomocí posuvníku, který je součástí žádosti, sami nastavíte, jakou částku potřebujete půjčit. Následně jen stačí žádost odeslat a počkat na její vyřízení. Ať už máte malé nebo velké výdaje - můžete si půjčit již od 1.000 Kč až do 200.000 Kč a ty použít pro nákup dárků nebo čehokoli jiného - je to jen na vás.

Záleží jen na vás, na co půjčku použijete

Nikdo se vás nebude ptát, na co peníze získané prostřednictvím vánoční půjčky použijete. Půjčka bez potvrzení příjmu nemá žádná omezení a nikoho neodsuzuje. Může posloužit jako vánoční půjčka na dárky pro děti, které se nemohou dočkat, až po večeři plní očekávání poběží k rozsvícenému vánočnímu stromečku. Stejně tak vám může posloužit pro nákup potravin na přípravu sváteční večeře. Využít ji můžete i pro zaplacení výdajů, na které vám jednoduše nevyšly peníze.

Schválení žádosti je velmi rychlé

Na schválení vaší žádosti o vánoční půjčku nebudete čekat dlouho. Nebojte se, že byste na rozhodnutí museli čekat dlouhé hodiny nebo třeba dny. Vaše žádost bude ihned po jejím odeslání zařazena do procesu schvalování. Peníze se vyplácí do 15 minut od schválení, takže je můžete mít k dispozici v poměrně krátkém čase. Na žádost o půjčku proto není pozdě ani den před Vánoci nebo klidně na Štědrý den. Záleží jen na vás, jestli si získané peníze necháte vyplatit v hotovosti nebo si je necháte zaslat na váš bankovní účet. Vybírejte podle toho, co je vám pohodlnější.

Vánoční půjčka nemá žádné poplatky

Vánoční půjčka je dostupná zcela bez poplatku. To znamená, že po vás nikdo nebude chtít peníze předem. Neplatíte žádné poplatky za vyřízení ani schválení žádosti. Nic neplatíte ani za vyplacení peněz - ať už ve formě hotovosti nebo převodu na bankovní účet. Cílem půjčky bez registru a příjmu je pomoci vám ve složité finanční situaci, nemá zapotřebí z vás tahat další peníze navíc prostřednictvím zbytečných poplatků. Vánoční půjčka je férová a od samého začátku víte, na čem jste a co od ní můžete očekávat.

Využijte vánoční akce - půjčte si teď a splácejte až po svátcích

Aby byly vaše vánoční svátky opravdu co možná nejkouzelnější a nejklidnější, neváhejte využít vánoční akce – půjčte si teď a splácejte až po svátcích. Peníze na dárky pro děti nebo přípravu sváteční večeře získáte ještě před Vánoci, své závazky ale začnete splácet až po nich. Svátky si tak můžete užít bez starostí v okruhu svých nejbližších bez nutnosti pomýšlet na to, že nutně musíte dostát svým závazkům a půjčku splácet ještě před Vánoci.

Prožijte Vánoce, na které nezapomenete

S vánoční půjčkou si můžete užít takové Vánoce, na které vy ani vaši blízcí nezapomenou. Zapomeňte na zbytečný stres a starosti, kterými byste se během svátků museli užírat. Vyřešte své problémy snadno a rychle s vánoční půjčkou, která je tu od toho, aby vám podala pomocnou ruku. Žádné poplatky, žádné prověřování v registru dlužníků a žádná nutnost doložit příjem. Zažádat může opravdu každý, kdo chce prožít vánoční svátky plné kouzel, radosti a lásky.


Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.


Zajímavé tipy z poradny

Jaké máte možnosti, když potřebujete půjčku na dárky?

Chcete svým blízkým udělat radost, ale do výplaty je daleko a bojíte se, že později nestihnou dárky včas dorazit? Pokud máte správně zvládnutý běžný rozpočet a nebudete mít problém se splacením půjčky, nabízí se řešení půjčení peněz pro nakoupení dárků. V takovém případě máte na výběr hned z několika variant, jak by mohla půjčka na dárky vypadat. Pojďme se na všechny možnosti podívat…

Celý článek
1,000 Kč 200,000 Kč
0 Kč

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

Neváhejte a požádejte si
i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Půjčit si