Půjčky Plzeň

Máte měsíc, co měsíc hluboko do kapsy? Strachujete se o svou rodinu, když vidíte poloprázdnou kasičku, která nese název „pro domácnost“? V tom případě oslovte ještě dnes naší nebankovní instituci v Plzni, která vám s vaším problémem ráda a hlavně rychle pomůže.

Jak požádat o půjčku

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje proškolený pracovník.

Vyplacení peněz

Ihned po schválení Vám budou vyplaceny peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Nebankovní půjčky Plzeň

Rychlé vyřízení půjčky pro Plzeňáky přes internet je samozřejmostí a to nejen pro ně. Nemusíte se v žádném případě bát choulostivých otázek, které by naznačovaly to, že nemáte dostatečně vysoký příjem na to, aby vám instituce půjčila finanční hotovost. Strach a obavy z prekérních situací, které navozují svým jednáním banky, na naší adrese rozhodně nehledejte. Jaká je vůbec adresa pobočky? Náměstí Republiky 236/37 Plzeň, ale víte o tom, že tuto adresu vůbec nemusíte navštěvovat osobně? Není totiž kladen žádný důraz na to, aby muselo dojít k osobnímu setkání za účelem sjednání nebankovní půjčky. Tato nebankovní půjčka v Plzni pro každého znamená obrovskou úlevu a to nejen proto, že ke zřízení postačí potencionálnímu zájemci pouze připojení k internetu a pár stručných informací o jeho osobě, ale zároveň i proto, že férové jednání a rychlé vyřízení finanční pomoci, velmi často lidem takzvaně vytrhne trn z paty, jelikož mnohdy splácí své dluhy u věřitelů za minutu dvanáct.

Nebankovní půjčka v Plzni se vyplatí

Vyplatí se mi nebankovní půjčka? Plzeň vás přesvědčí nejen o tom, že má krásnou kulturu, nýbrž i o tom, že hledat finanční pomoc právě zde ve formě nebankovních služeb vám opravdu přinese ovoce. Takováto rychlá půjčka ihned na účet, která vám bude poskytnuta právě v nebankovní sféře, vám může značně usnadnit momentální situaci, kdy jsou pro vás peníze nazbyt více než důležité. Věřitelé se nikdy neptají na to, zda máte na splacení svého dluhu, ptají se pouze na to, dokdy dluh splatíte. Vězte, že vás podobný scénář čeká u každé další půjčky, třeba i u pujcky na ruku. Nebankovní půjčka Plzeň bez registru i náhledu do Solusu poskytne peníze opravdu každému, kdo si o ně pomocí on-line formuláře na stránkách naší společnosti požádá.

Banky hledí zejména na bonitu klientů

Banky z 99% zajímá především bonita potencionálních klientů. Ta se odvíjí od jejich platební schopnosti, tedy toho, zda mohou plynule a zodpovědně splácet všem svým věřitelům své dluhy. Pokud banka shledá klienta nebonitním, tedy neschopným placení, stává se pro banku nezajímavým a jeho ušlechtilé snahy o získání bankovní půjčky jsou ta tam. I tyto případy se opravdu dějí. To samé platí i v případě, kdy máte na své jméno záznam v Solusu a chcete si u banky požádat o úvěr, který by možná alespoň částečně umořil třeba váš stávající dluh. Bohužel ani tehdy u banky nepochodíte. U nebankovních institucí je tomu ovšem zcela jinak a půjčí vám kdykoliv a hlavně kdekoliv. Je jedno, zda patříte mezi obyvatele Plzně, přilehlého okolí či úplně jiného kraje. Nebankovní společnost vám půjčí vždy a od již od 1.000 Kč až do 100.000 Kč. Navíc, nebankovní půjčku můžete využít na cokoliv vás jen napadne.

1,000 Kč 200,000 Kč
0 Kč

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

Neváhejte a požádejte si
i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Půjčit si