Půjčka na ruku

Finanční částka, kterou si můžete půjčit je až 100 000 korun. Minimální výše půjčky je přitom stanovena na 1 000 korun. Doba splatnosti se pohybuje od 3 do 60 měsíců. Logicky se odvíjí hlavně od toho, kolik peněz si půjčíte. U vyšších částek je zapotřebí počítat s horní zmiňovanou hranicí. Pro získání půjčky v hotovosti na ruku stačí vyplnit formulář žádosti na našich stránkách. Poté se s vámi spojí operátorka, se kterou domluvíte veškeré formality.

Jak požádat o půjčku

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje proškolený pracovník.

Vyplacení peněz

Ihned po schválení Vám budou vyplaceny peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Půjčka na ruku cash

Slovo cash označuje pochopitelně finanční hotovost. Půjčky cash jsou v tomto ohledu velmi výmluvné. Dokážou totiž poskytnout peníze rychle na ruku, nekomplikovaně a za zajímavých podmínek. Pokud i vy momentálně uvažujete o nebankovní půjčce a její realizaci, vyplatí se zvolit si takovou, která vám bude maximálně vyhovovat. Půjčka vyplacená hotově je typická svými charakteristickými vlastnostmi, na které se zaměříme právě v tomto článku. Sami se přesvědčíte o tom, jaké jsou její základní parametry.

Rychlá půjčka na ruku

Ať jste sebeskromnější, bez peněz se zkrátka po světě chodit nedá. Každou chvíli je třeba sáhnout do peněženky a zaplatit. S některými výdaji počítáme, jiné nás nepříjemně zaskočí. A nemusí jít vždy jen o drobné. Porucha rodinného automobilu, školní lyžařský kurz, způsobená škoda, proti které nejste pojištěni – tohle všechno a mnohé další vám může udělat v peněžence pořádný průvan. Zoufat si však nepomůže, katastrofy je třeba řešit.

Kde vzít půjčku vyplacenou hotově?

S pojmem půjčka si mnozí ještě stále automaticky spojují jen pojem banka. Ne vždy je to ale nejlepší či v daném momentě vůbec schůdné řešení. Banky půjčují jen vybranému okruhu bonitních a bezproblémových klientů se stálým příjmem. Ne vždy je to vyhovující. V případě, že se vás to týká, je lepší se obrátit na nebankovní společnost, jejíž pravidla budou pružnější a dokáže lépe vyhovět vašim konkrétním potřebám. A buďte ujištěni, že to dokážeme. Aby si nebankovní společnosti udržely svou pozici na trhu, musí být velice flexibilní a nabízet to, co není jinde k mání – v tomto případě půjčky, které jsou rychlé, v odpovídající výši, vyplácené dle přání klienta klidně na ruku v hotovosti.

Podmínky pro poskytnutí cash půjčky v hotovosti

Zastavit bychom se samozřejmě měli i u podmínek pro poskytnutí této půjčky. V první řadě je třeba předznamenat, že nemusíte být ani zaměstnancem, a dokonce ani OSVČ. Potřebovat budete k samotnému schválení půjčky s vyplacením v hotovosti pouze vlastní občanský průkaz. Hledat není nutné ani žádného ručitele. Taktéž nebude jeho přítomnost nezbytná. Je lepší půjčka vyplacená hotově na ruku nebo na účet? Srovnání najdete zde.

Expresní vyřízení půjčky na ruku

Obrovskou výhodou cash půjčky je její rychlé vyřízení. Na rozdíl od mnohých bank a jiných finančních institucí nebudete muset zdlouhavě čekat na vaše finanční prostředky i několik dní. Vyplnění online žádosti je rychlé a odsouhlasení půjčky proběhne obratem. Následné vyplacení finančních prostředků žadateli hotově také nebývá nijak výrazně protahováno, jelikož k tomu zkrátka a jednoduše není žádný důvod.


Zajímavé tipy z poradny

Jak funguje půjčka vyplacená složenkou

Získat peníze lze v současné době hned několika různými způsoby, přičemž jakousi klasiku představují online úvěry. Poskytovatelé půjček posílají finanční prostředky svým klientům na jejich osobní bankovní konta. Najít lze ovšem i takové půjčky, které jsou mnohem anonymnější, jelikož zájemci o hotovost mohou dostat peníze prostřednictvím složenky.

Celý článek

Hotovostní půjčka až do domu jak probíhá

Komfortní půjčka do domu

Zvykli jsme si již na to, že půjčku lze získat poměrně snadno a také pohodlně. Většinou ani nemusíme opustit své křeslo v obývacím pokoji a vše můžeme předjednat pomocí telefonu nebo přes internet Pak počkáme na doručení smlouvy poštou, podepíšeme a po nějaké době máme na účtu vypůjčenou částku. V případě malých rychlých půjček ani nemusíme posílat smlouvu poštou, a půjčku dostaneme obratem. Ještě větším komfortem je půjčka do domu, kterou nabízejí především nebankovní společnosti.

Celý článek
1,000 Kč 200,000 Kč
0 Kč

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

Neváhejte a požádejte si
i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Půjčit si