Půjčka BLESK.cz
Formulář O nebankovní půjčce Naši klienti Poradna Kontakt

Online žádost o bleskovou půjčku

Vyřízení půjčky online

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčka na ruku

Finanční částka, kterou si můžete půjčit je až 100 000 korun. Minimální výše půjčky je přitom stanovena na 1 000 korun. Doba splatnosti se pohybuje od 3 do 60 měsíců. Logicky se odvíjí hlavně od toho, kolik peněz si půjčíte. U vyšších částek je zapotřebí počítat s horní zmiňovanou hranicí. Pro získání půjčky v hotovosti na ruku stačí vyplnit formulář žádosti na našich stránkách. Poté se s vámi spojí operátorka, se kterou domluvíte veškeré formality.

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje náš proškolený pracovník.

Odesíláme Vám peníze

Ihned po schválení Vám vyplácíme peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Půjčka na ruku

Půjčka na ruku cash

Slovo cash označuje pochopitelně finanční hotovost. Půjčky cash jsou v tomto ohledu velmi výmluvné. Dokážou totiž poskytnout peníze rychle na ruku, nekomplikovaně a za zajímavých podmínek. Pokud i vy momentálně uvažujete o nebankovní půjčce a její realizaci, vyplatí se zvolit si takovou, která vám bude maximálně vyhovovat. Půjčka vyplacená hotově je typická svými charakteristickými vlastnostmi, na které se zaměříme právě v tomto článku. Sami se přesvědčíte o tom, jaké jsou její základní parametry.

 

Rychlá půjčka na ruku

Ať jste sebeskromnější, bez peněz se zkrátka po světě chodit nedá. Každou chvíli je třeba sáhnout do peněženky a zaplatit. S některými výdaji počítáme, jiné nás nepříjemně zaskočí. A nemusí jít vždy jen o drobné. Porucha rodinného automobilu, školní lyžařský kurz, způsobená škoda, proti které nejste pojištěni – tohle všechno a mnohé další vám může udělat v peněžence pořádný průvan. Zoufat si však nepomůže, katastrofy je třeba řešit.

 

Kde vzít půjčku vyplacenou hotově?

S pojmem půjčka si mnozí ještě stále automaticky spojují jen pojem banka. Ne vždy je to ale nejlepší či v daném momentě vůbec schůdné řešení. Banky půjčují jen vybranému okruhu bonitních a bezproblémových klientů se stálým příjmem. Ne vždy je to vyhovující. V případě, že se vás to týká, je lepší se obrátit na nebankovní společnost, jejíž pravidla budou pružnější a dokáže lépe vyhovět vašim konkrétním potřebám. A buďte ujištěni, že to dokážeme. Aby si nebankovní společnosti udržely svou pozici na trhu, musí být velice flexibilní a nabízet to, co není jinde k mání – v tomto případě půjčky, které jsou rychlé, v odpovídající výši, vyplácené dle přání klienta klidně na ruku v hotovosti.

 

Podmínky pro poskytnutí cash půjčky v hotovosti

Zastavit bychom se samozřejmě měli i u podmínek pro poskytnutí této půjčky. V první řadě je třeba předznamenat, že nemusíte být ani zaměstnancem, a dokonce ani OSVČ. Potřebovat budete k samotnému schválení půjčky s vyplacením v hotovosti pouze vlastní občanský průkaz. Hledat není nutné ani žádného ručitele. Taktéž nebude jeho přítomnost nezbytná. Je lepší půjčka vyplacená hotově na ruku nebo na účet? Srovnání najdete zde.

 

Expresní vyřízení půjčky na ruku

Obrovskou výhodou cash půjčky je její rychlé vyřízení. Na rozdíl od mnohých bank a jiných finančních institucí nebudete muset zdlouhavě čekat na vaše finanční prostředky i několik dní. Vyplnění online žádosti je rychlé a odsouhlasení půjčky proběhne obratem. Následné vyplacení finančních prostředků žadateli hotově také nebývá nijak výrazně protahováno, jelikož k tomu zkrátka a jednoduše není žádný důvod.

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

05.08.2021
20 000 Kč
PAVLA S. 21 let
“Byla jsem překvapena rychlostí, s jakou mi půjčili. Velice ochotný pán mi zavolal a po několika málo informací byla moje nebankovní půjčka vyřízena.”
12.08.2021
30 000 Kč
JIŘÍ N. 45 let
“Tato online půjčka je opravdu dobrá. Vyřízení půjčky zdarma. Mám příjem ze zahraničí, i tak pro mě našli řešení. Pro mě je důležité předčasné splacení půjčky zdarma a to je zde možné. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat nebankovní půjčku, obrátím se znovu na Půjčku BLESK.”
28.08.2021
50 000 Kč
JOSEF P. 56 let
“Potřeboval jsem rychle peníze na koupi auta, ale jsem v Solusu. V bance mi nechtěli půjčit. Tady mi operátoři vše vyřídili během chvilky a rychlá půjčka 50.000 Kč byla u mě na účtě hned druhý den.”
19.08.2021
10 000 Kč
OLGA M. 29 let
“Jsem na mateřské dovolené, ale dali mi půjčku 10.000 Kč. Když budu dobře splácet, můžu čerpat i větší částku. Potřebovala jsem touto nebankovní půjčkou vyřešit rodinné záležitosti a koupit postýlku pro malého. ”

Neváhejte a požádejte si i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procentuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv splátky nebo její části, je možné Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se zákazník ocitl v prodlení se splacením splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.