Půjčka BLESK.cz
Formulář O nebankovní půjčce Naši klienti Poradna Kontakt

Online žádost o bleskovou půjčku

Vyřízení půjčky online

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčka na ruku

Finanční částka, kterou si můžete půjčit je až 100 000 korun. Minimální výše půjčky je přitom stanovena na 1 000 korun. Doba splatnosti se pohybuje od 3 do 60 měsíců. Logicky se odvíjí hlavně od toho, kolik peněz si půjčíte. U vyšších částek je zapotřebí počítat s horní zmiňovanou hranicí. Pro získání půjčky stačí vyplnit formulář žádosti na našich stránkách. Poté se s vámi spojí operátorka, se kterou domluvíte veškeré formality.

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje náš proškolený pracovník.

Odesíláme Vám peníze

Ihned po schválení Vám vyplácíme peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Půjčka na ruku

Půjčka na ruku cash

Slovo cash označuje pochopitelně finanční hotovost. Půjčky cash jsou v tomto ohledu velmi výmluvné. Dokážou totiž poskytnout peníze rychle, nekomplikovaně a za zajímavých podmínek. Pokud i vy momentálně uvažujete o nebankovní půjčce a její realizaci, vyplatí se zvolit si takovou, která vám bude maximálně vyhovovat. Půjčka hotově je typická svými charakteristickými vlastnostmi, na které se zaměříme právě v tomto článku. Sami se přesvědčíte o tom, jaké jsou její základní parametry.

Podmínky pro poskytnutí cash půjčky na ruku

Zastavit bychom se samozřejmě měli i u podmínek pro poskytnutí této půjčky. V první řadě je třeba předznamenat, že nemusíte být ani zaměstnancem, a dokonce ani OSVČ. Potřebovat budete k samotnému schválení úvěru pouze vlastní občanský průkaz. Hledat není nutné ani žádného ručitele. Taktéž nebude jeho přítomnost nezbytná.

Expresní vyřízení cash půjčky

Obrovskou výhodou cash půjčky je její rychlé vyřízení. Na rozdíl od mnohých bank a jiných finančních institucí nebudete muset zdlouhavě čekat na vaše finanční prostředky i několik dní. Vyplnění online žádosti je rychlé a odsouhlasení půjčky proběhne obratem. Následné vyplacení finančních prostředků žadateli také nebývá nijak výrazně protahováno, jelikož k tomu zkrátka a jednoduše není žádný důvod.

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

05.12.2019
20 000 Kč
PAVLA S. 21 let
“Byla jsem překvapena rychlostí, s jakou mi půjčili. Velice ochotný pán mi zavolal a po několika málo informací byla moje nebankovní půjčka vyřízena.”
19.12.2019
10 000 Kč
OLGA M. 29 let
“Jsem na mateřské dovolené, ale dali mi půjčku 10.000 Kč. Když budu dobře splácet, můžu čerpat i větší částku. Potřebovala jsem touto nebankovní půjčkou vyřešit rodinné záležitosti a koupit postýlku pro malého. ”
28.12.2019
50 000 Kč
JOSEF P. 56 let
“Potřeboval jsem rychle peníze na koupi auta, ale jsem v Solusu. V bance mi nechtěli půjčit. Tady mi operátoři vše vyřídili během chvilky a rychlá půjčka 50.000 Kč byla u mě na účtě hned druhý den.”
12.12.2019
30 000 Kč
JIŘÍ N. 45 let
“Tato online půjčka je opravdu dobrá. Vyřízení půjčky zdarma. Mám příjem ze zahraničí, i tak pro mě našli řešení. Pro mě je důležité předčasné splacení půjčky zdarma a to je zde možné. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat nebankovní půjčku, obrátím se znovu na Půjčku BLESK.”

Neváhejte a požádejte si i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně