Půjčka BLESK.cz
Formulář O nebankovní půjčce Naši klienti Poradna Kontakt

Poradna

Vyberte si individuální půjčku

Publikováno: 21.1.2020 | Finance

Prohlížíte různé nabídky půjček a máte problém s výběrem? U jedné půjčky se vám líbí podmínky, jinde vás zaujaly bonusy nebo možnost upravovat dobu splácení, zkrátka na každé půjčce je něco, co byste chtěli a zároveň něco, co vás odrazuje? Pak jste ideálními kandidáty na individuální půjčku neboli na půjčku na míru. Tyto půjčky se stávají velice oblíbenými. Žadatelé o individuální půjčku mají možnost upravit si parametry půjčky podle svých požadavků a osobní situace. Tyto individuální podmínky umožňují získání půjčky i žadatelům, kteří by standardní půjčku pravděpodobně nedostali.

Celý článek

Současná hospodyňka pro pírko přes plot skočí

Publikováno: 20.1.2020 | Bydlení

Většina českých dívek zajisté slyšela od své maminky, že správná hospodyňka pro pírko přes plot skočí. Dnes toto pořekadlo platí mnohem více než za dob našich maminek a babiček. Doba, ve které žijeme, tlačí ženy k tomu, aby byly kreativní a spořivé. Ano, žijeme v době technických výdobytků, ale za ceny vysokých finančních nákladů, které se týkají většiny českých domácností. Jen minimum rodin vychází se svým měsíčním rozpočtem. Ostatní se zadlužují u bankovních i nebankovních institucí, aby pokryli současný životní standard.

Celý článek

Dovoz ojetých vozů ze zahraničí

Publikováno: 19.1.2020 | Auto-moto

Každý člověk si chce po jisté době vyměnit své staré auto za „nové“. V dnešní době je dovoz aut ze zahraničí velmi rozšířený. V zahraničí si vůz zakoupíte v lepším stavu a za lepší cenu. Pokud se v dovozu aut nevyznáte, můžete si zaplatit firmu, která za vás vše potřebné vybaví, nebo si můžete po auto zajet sám.

Celý článek

Rychlá půjčka se stala trendem

Publikováno: 6.1.2020 | Finance

Rychlé půjčky se staly trendem

Hitem mezi půjčkami se v současnosti staly rychlé půjčky. Přitahují zájemce nejen rychlostí poskytnutí, ale i jednoduchou žádostí a možnostmi požádat prostřednictvím telefonu, SMS, online nebo prostřednictvím obchodního zástupce. Jedná se o nebankovní půjčky, které nemají přísné podmínky ...

Celý článek

Jak ochránit automobil proti kroupám

Publikováno: 18.12.2019 | Auto-moto

Letní počasí je prchlivé, horka střídá déšť a bouřky. Rozmary počasí nám mohou připravit spoustu komplikací s dovolenou či letními výlety, ale bohužel mohou mít i mnohem vážnější následky.

Celý článek

Půjčka na účet pomůže okamžitě

Publikováno: 18.12.2019 | Finance

Dostali jste se do finančních potíží a potřebovali byste okamžitě určitou částku na svém účtu? Pak se zajímejte o některou z rychlých půjček, která vám v takové situaci rychle pomůže.

Celý článek
Vyřídit půjčku