Půjčka BLESK.cz
Formulář O nebankovní půjčce Naši klienti Poradna Kontakt

Poradna

Razdva půjčka trhá rekordy

Publikováno: 6.10.2021 | Finance

Nyní se nemusíte rozhodovat zda si půjčit na nové kolo nebo třeba myčku. Díky  Razdva půjčce můžete mít oboje. Navíc aktuálně nabízí úrokovou sazbu 9,21 % při půjčce 100 tisíc korun se splatností na 4 roky. Jedná se o jednu z nejlevnějších nebankovních společností na trhu.

 

Celý článek

Jak funguje půjčka vyplacená složenkou

Publikováno: 7.4.2021 | Finance

Získat peníze lze v současné době hned několika různými způsoby, přičemž jakousi klasiku představují online úvěry. Poskytovatelé půjček posílají finanční prostředky svým klientům na jejich osobní bankovní konta. Najít lze ovšem i takové půjčky, které jsou mnohem anonymnější, jelikož zájemci o hotovost mohou dostat peníze prostřednictvím složenky.

Celý článek

Jaké máte možnosti, když potřebujete půjčku na dárky?

Publikováno: 8.12.2020 | Finance

Chcete svým blízkým udělat radost, ale do výplaty je daleko a bojíte se, že později nestihnou dárky včas dorazit? Pokud máte správně zvládnutý běžný rozpočet a nebudete mít problém se splacením půjčky, nabízí se řešení půjčení peněz pro nakoupení dárků. V takovém případě máte na výběr hned z několika variant, jak by mohla půjčka na dárky vypadat. Pojďme se na všechny možnosti podívat…

Celý článek

Jak probíhá žádost o nebankovní půjčku?

Publikováno: 2.11.2020 | Finance

Půjčit si od přátel nebo od rodiny je sice řešením, ale komu by se chtělo přiznávat, že na tom nejste s penězi zrovna nejlépe? Kdo by chtěl v tak tíživé situaci ještě poslouchat rady svých rodičů a vstřebávat podezíravé pohledy svých přátel? Nebankovní půjčka je tu přesně pro takové chvíle, kdy potřebujete opravdu rychlou finanční výpomoc bez zbytečných průtahů a byrokratického postupu. Podívejme se, jak taková žádost o půjčku probíhá?

Celý článek

Dochází vám peníze? Nebankovní půjčka je jedním z možných řešení.

Publikováno: 31.8.2020 | Finance

Potřebujete menší půjčku bez zbytečné byrokracie a dokládání příjmů, nebo vám už banka nechce poskytnout další úvěr? Stále existuje řešení, jak získat rychle peníze, pokud vás zrovna zasáhla krize. Nebankovní společnosti nabízí možnost získání úvěru, kde nemusíte procházet únavným dokládáním všemožných dokumentů a výpisů. Není nutné ani zjišťovat, zda nejste v registru dlužníků. Pojďte se podívat, jak služby rychlých půjček fungují.

Celý článek

Hotovostní půjčka až do domu jak probíhá

Publikováno: 4.5.2020 | Finance

Komfortní půjčka do domu

Zvykli jsme si již na to, že půjčku lze získat poměrně snadno a také pohodlně. Většinou ani nemusíme opustit své křeslo v obývacím pokoji a vše můžeme předjednat pomocí telefonu nebo přes internet Pak počkáme na doručení smlouvy poštou, podepíšeme a po nějaké době máme na účtu vypůjčenou částku. V případě malých rychlých půjček ani nemusíme posílat smlouvu poštou, a půjčku dostaneme obratem. Ještě větším komfortem je půjčka do domu, kterou nabízejí především nebankovní společnosti.

Celý článek
Vyřídit půjčku