Půjčka BLESK.cz
Formulář O nebankovní půjčce Naši klienti Poradna Kontakt

Online žádost o bleskovou půjčku

Vyřízení půjčky online

Výše půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčka na OP

Pokud potřebujete vyřídit půjčku velice rychle do několika minut, je zde pro vás půjčka na OP. Stačí pouze jediný doklad totožnosti, který je nezbytný k vyplacení této půjčky. Pro získání půjčky na občanku vyplňte náš jednoduchý formulář žádosti a během pár minut můžou být peníze vaše.

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje proškolený pracovník.

Vyplacení peněz

Ihned po schválení Vám budou vyplaceny peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Půjčka na OP

Šanci získat půjčku na OP má téměř každý

Půjčku na OP mohou získat i klienti, kteří bývají u většiny bank považováni za rizikové. Rychlost poskytnutí půjčky závisí na tom, o jakou částku se jedná. U menších půjček do dvaceti tisíc korun nebývá žádný problém, žadatel prokáže svou totožnost, seznámí se s podmínkami půjčky, schválí smlouvu a obratem získá potřebné finance. U půjček nad dvacet tisíc je situace podobná, avšak schválení trvá o malinko déle. V obou případech postačí doložit kopii občanského průkazu. Jednoduše postačí vyfotit OP mobilním telefonem nebo naskenovat skenerem. Nic dalšího není potřeba. Ano, je to opravdu takto jednoduché. Poté již stačí vyplnit náš formulář žádosti o půjčku a vyčkat na schválení.

 

Půjčka na občanský průkaz

Znáte půjčku na občanku? Je to jeden z nejoblíbenějších druhů půjček. Najdete je v nabídce bank i nebankovních společností a lidé je využívají hlavně proto, že jsou velmi rychlé a pomohou vám, když nutně potřebujete zaplatit nečekané účty nebo pořídit nezbytné vybavení místo toho, které již dosloužilo.

 

Půjčka na OP je neúčelová

Při sjednání půjčky na občanský průkaz nemusíte nikomu vysvětlovat, k jakému účelu hodláte půjčku použít. Půjčky mohou být na nízké i vyšší částky. Většinou je lze bez problému splatit předčasně a nebudou vám účtovány žádné poplatky. Vše lze vyřídit online, z pohodlí vlastního domova. Neuspějete-li u banky, můžete požádat u nás. Nebankovní společnost vás rozhodně nebude prověřovat tak důkladně, jako v bance. Nepotřebujete ručitele a můžete si vyhledat i půjčku bez registru nebo potvrzení příjmu.

 

Půjčka na občanku chrání vaše soukromí

U půjčky na občanku musí žadatel uvádět jen velmi málo údajů o sobě, stačí mít po ruce jenom tento doklad totožnosti a není potřeba dokládat příjmy. Ani případný záznam v registru neplatičů není překážkou. To však neplatí pro bankovní půjčky, u těch musí žadatel splnit všechny podmínky a těch rozhodně není málo. Bonita, žádné další půjčky, čistý registr dlužníků a mnoho dalších podmínek. Mezi bankovní a nebankovní půjčkou na občanský průkaz mohou být velké rozdíly.

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

12.03.2023
30 000 Kč
JIŘÍ N. 45 let
“Tato online půjčka je opravdu dobrá. Vyřízení půjčky zdarma. Mám příjem ze zahraničí, i tak pro mě našli řešení. Pro mě je důležité předčasné splacení půjčky zdarma a to je zde možné. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat nebankovní půjčku, obrátím se znovu na Půjčku BLESK.”
19.03.2023
10 000 Kč
OLGA M. 29 let
“Jsem na mateřské dovolené, ale dali mi půjčku 10.000 Kč. Když budu dobře splácet, můžu čerpat i větší částku. Potřebovala jsem touto nebankovní půjčkou vyřešit rodinné záležitosti a koupit postýlku pro malého. ”
05.03.2023
20 000 Kč
PAVLA S. 21 let
“Byla jsem překvapena rychlostí, s jakou mi půjčili. Velice ochotný pán mi zavolal a po několika málo informací byla moje nebankovní půjčka vyřízena.”
28.03.2023
50 000 Kč
JOSEF P. 56 let
“Potřeboval jsem rychle peníze na koupi auta, ale jsem v Solusu. V bance mi nechtěli půjčit. Tady mi operátoři vše vyřídili během chvilky a rychlá půjčka 50.000 Kč byla u mě na účtě hned druhý den.”

Neváhejte a požádejte si i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.