Půjčka BLESK.cz
Formulář O nebankovní půjčce Naši klienti Poradna Kontakt

Online žádost o bleskovou půjčku

Vyřízení půjčky online

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčka na OP

Pokud potřebujete vyřídit půjčku velice rychle do několika minut, je zde pro vás půjčka na OP. Stačí pouze jediný doklad totožnosti, který je nezbytný k vyplacení této půjčky. Pro získání půjčky na občanku vyplňte náš jednoduchý formulář žádosti a během pár minut můžou být peníze vaše.

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje náš proškolený pracovník.

Odesíláme Vám peníze

Ihned po schválení Vám vyplácíme peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Půjčka na OP

Šanci získat půjčku na OP má téměř každý

Půjčku na OP mohou získat i klienti, kteří bývají u většiny bank považováni za rizikové. Rychlost poskytnutí půjčky závisí na tom, o jakou částku se jedná. U menších půjček do dvaceti tisíc korun nebývá žádný problém, žadatel prokáže svou totožnost, seznámí se s podmínkami půjčky, schválí smlouvu a obratem získá potřebné finance. U půjček nad dvacet tisíc je situace podobná, avšak schválení trvá o malinko déle. V obou případech postačí doložit kopii občanského průkazu. Jednoduše postačí vyfotit OP mobilním telefonem nebo naskenovat skenerem. Nic dalšího není potřeba. Ano, je to opravdu takto jednoduché. Poté již stačí vyplnit náš formulář žádosti o půjčku a vyčkat na schválení.

 

Půjčka na občanský průkaz

Znáte půjčku na občanku? Je to jeden z nejoblíbenějších druhů půjček. Najdete je v nabídce bank i nebankovních společností a lidé je využívají hlavně proto, že jsou velmi rychlé a pomohou vám, když nutně potřebujete zaplatit nečekané účty nebo pořídit nezbytné vybavení místo toho, které již dosloužilo.

 

Půjčka na OP je neúčelová

Při sjednání půjčky na občanský průkaz nemusíte nikomu vysvětlovat, k jakému účelu hodláte půjčku použít. Půjčky mohou být na nízké i vyšší částky. Většinou je lze bez problému splatit předčasně a nebudou vám účtovány žádné poplatky. Vše lze vyřídit online, z pohodlí vlastního domova. Neuspějete-li u banky, můžete požádat u nás. Nebankovní společnost vás rozhodně nebude prověřovat tak důkladně, jako v bance. Nepotřebujete ručitele a můžete si vyhledat i půjčku bez registru nebo potvrzení příjmu.

 

Půjčka na občanku chrání vaše soukromí

U půjčky na občanku musí žadatel uvádět jen velmi málo údajů o sobě, stačí mít po ruce jenom tento doklad totožnosti a není potřeba dokládat příjmy. Ani případný záznam v registru neplatičů není překážkou. To však neplatí pro bankovní půjčky, u těch musí žadatel splnit všechny podmínky a těch rozhodně není málo. Bonita, žádné další půjčky, čistý registr dlužníků a mnoho dalších podmínek. Mezi bankovní a nebankovní půjčkou na občanský průkaz mohou být velké rozdíly.

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

19.08.2021
10 000 Kč
OLGA M. 29 let
“Jsem na mateřské dovolené, ale dali mi půjčku 10.000 Kč. Když budu dobře splácet, můžu čerpat i větší částku. Potřebovala jsem touto nebankovní půjčkou vyřešit rodinné záležitosti a koupit postýlku pro malého. ”
28.08.2021
50 000 Kč
JOSEF P. 56 let
“Potřeboval jsem rychle peníze na koupi auta, ale jsem v Solusu. V bance mi nechtěli půjčit. Tady mi operátoři vše vyřídili během chvilky a rychlá půjčka 50.000 Kč byla u mě na účtě hned druhý den.”
05.08.2021
20 000 Kč
PAVLA S. 21 let
“Byla jsem překvapena rychlostí, s jakou mi půjčili. Velice ochotný pán mi zavolal a po několika málo informací byla moje nebankovní půjčka vyřízena.”
12.08.2021
30 000 Kč
JIŘÍ N. 45 let
“Tato online půjčka je opravdu dobrá. Vyřízení půjčky zdarma. Mám příjem ze zahraničí, i tak pro mě našli řešení. Pro mě je důležité předčasné splacení půjčky zdarma a to je zde možné. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat nebankovní půjčku, obrátím se znovu na Půjčku BLESK.”

Neváhejte a požádejte si i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procentuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv splátky nebo její části, je možné Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se zákazník ocitl v prodlení se splacením splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.