Půjčky České Budějovice

Vypověděla vám službu vaše lednička či vás čeká servis rozvodů vašeho auta? Chcete svou rodinu vzít na dovolenou, ale nevíte, kde seženete dostatek peněz na zaplacení pobytu? Anebo jen nemáte na konci měsíce peníze nazbyt do dalšího výplatního termínu? A říká vám něco půjčka od nebankovní společnosti? Že ne? Tak to je velká chyba, protože právě ona vám může změnit život ještě dnes.

Jak požádat o půjčku

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje proškolený pracovník.

Vyplacení peněz

Ihned po schválení Vám budou vyplaceny peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Využijte nebankovní půjčky České Budějovice

Půjčit si peníze můžete i z pohodlí vašeho domova

Pokud bydlíte v Českých Budějovicích, je vám jistě velmi známá adresa pobočky: Žižkova tř. 1 České Budějovice, a pokud mezi takzvané“ budějčáky“ nepatříte, nyní adresu nebankovní společnosti již znáte. Ovšem nevíte to, že tuto adresu absolutně vůbec nemusíte poctít svou návštěvou. Jak je to možné? Snaha vyjít každému vstříc totiž znamená rychlé vyřízení půjčky přes internet. Ano, je tomu opravdu tak. Nebankovní půjčka vás jednoznačně dostane z nesnází a pomůže vám tehdy, potřebujete-li peníze ve velmi krátkém čase. Co je k získání půjčky třeba? Stačí, když se pohodlně usadíte, do svého křesla či k psacímu stolu, vezmete si do ruky svůj občanský průkaz a dovedete svou vizi o získání finanční pomoci do zdárného konce. Tato rychlá půjčka pro vás může znamenat alespoň částečné vyřešení vaší momentální finanční situace. Peníze vám po schválení půjčky, které proběhne ve většině případů do pár minut, připutují na váš bankovní účet či si můžete požádat o zaslání formou poštovní složenky. V každém případě, budete mít peníze ihned po ruce a dělat si s nimi můžete opravdu cokoliv.

Nebankovní půjčka je pro každého

Nebankovní půjčka v Českých Budějovicích pro každého, je opravdu pro každého. Je jedno, zda je vaše jméno v registru neplatičů. Půjčky České Budějovice bez registru, opravdu záznamy v něm nezkoumají. Je tedy jedno, zda máte záznam v registru dlužníků SOLUS či jakýkoliv další vroubek s placením věřitelům. Nebankovní instituce se rovněž stejně tak nepídí ani po tom, jak vysoký je váš měsíční příjem. Nemusíte se tak ze strany nebankovní společnosti obávat toho, že by vás zasypala dotěrnými otázkami, které by měli co dočinění s vaším platem. Tyto fakta naší instituci jednoduše nezajímají. Půjčit si tak může opravdu každý a to od 1.000 Kč až do neuvěřitelných 100.000 Kč. Díky tomu tak získáte dostatek finančních prostředků, jak na revizi rozvodů ve vašem voze, tak například i na skvělou dovolenou či náhradu nefunkčního spotřebiče ve vaší domácnosti. Díky tomu, že je daná půjčka neúčelová, je jen na vás, jak s penězi naložíte. Danou půjčkou můžete rovněž i pokrýt část vašich nezaplacených splátek, které dlužíte předchozím věřitelům. Vždy ovšem s danými penězi zacházejte s rozmyslem.

1,000 Kč 200,000 Kč
0 Kč

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

Neváhejte a požádejte si
i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Půjčit si