Půjčka BLESK.cz
Formulář O nebankovní půjčce Naši klienti Poradna Kontakt

Online žádost o bleskovou půjčku

Vyřízení půjčky online

Výše půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka

Rychlé půjčky

Získejte rychlou nebankovní půjčku až do 200.000 Kč BEZ POPLATKŮ a bez registru. Stačí vyplnit naší Online žádost o BLESKOVOU půjčku a během krátké chvíle již můžete mít své peníze.

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje proškolený pracovník.

Vyplacení peněz

Ihned po schválení Vám budou vyplaceny peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Rychlé půjčky

Rychlá nebankovní půjčka? To jsou peníze na ruku nebo na účet během pár minut.

 

Rychlá půjčka ihned na účet nebo na ruku

Velkou předností rychlé půjčky je, že vám přijdou peníze na účet ihned po schválení vaší žádosti. Rychlost vyřízení hraje totiž velkou roli tehdy, pokud klient potřebuje finanční hotovost ve velmi krátkém čase. Pokud se o půjčku rozhodnete požádat, rozhodně vás nebudeme zatěžovat hromadou nesmyslných administrativních úkolů. Rychlá půjčka přistane na vašem bankovním účtu nebo do vaší ruky bez zbytečných průtahů. Ať už vám vyhovuje vyplacení peněz v hotovosti nebo zaslání na účet, začátek je vždy stejný. Stačí vyplnit online formulář a chvilku počkat. Díky našemu automatickému nonstop systému budete znát výsledek schválení již za malou chvilku. Pokud vaši půjčku schválíme, ozveme se vám během pár minut zpět a domluvíme se na způsobu vyplacení.

 

Rychlá půjčka bez dokládání příjmů a bez registru

Volnost a svoboda. Přesně tato dvě slova vystihují, co se skrývá pod pojmem rychlá půjčka bez registru a bez dokládání příjmů. Rychlá půjčka nabízí pomoc každému, a to bez rozdílu. O všechny půjčky (včetně půjčky bez Solusu) můžete požádat pomocí kontaktního formuláře online. Vše je naprosto jednoduché. Do formuláře vyplníte pár jednoduchých údajů a už za malou chvilku se můžete těšit na zprávu o tom, že jsme schválili vaši půjčku. Vše tedy vyřídíte bez zbytečného papírování a dokládání příjmů.

 

Rychlá půjčka je i pro klienty se záznamem v registru dlužníků

Často jsme překvapeni, kolik našich žadatelů vůbec neví, že nějaké dluhy má. Ale co když právě potřebují půjčit a v bance jim nechtějí vyjít vstříc? Pak je nebankovní půjčka bez registru a bez Solusu tím pravým řešením.

 

Když v bance nechtějí půjčit

Banky mnohdy řeší i zcela neškodné škraloupy v registrech dlužníků. Vadí jim také příliš nízké příjmy nebo malá bonita klienta. Banky mají zkrátka velmi striktní pravidla, a kdo je nesplní do posledního detailu, má smůlu a půjčku mu neschválí. V tomto okamžiku přichází v úvahu rychlá půjčka s vyplacením ihned. Pokud se dostanete do nepříjemné životní situace, může být jediným možným vysvobozením ze začarovaného finančního kruhu. Většina našich klientů totiž potřebuje rychlou půjčku před výplatou, koupit si novou pračku, pokud se právě rozbije, či zaplatit opravu auta, pakliže jste na něm závislí. V neposlední řadě klienti používají peníze z rychlé půjčky bez registru k tomu, aby zaplatili inkaso či jiné dluhy, kde by jim hrozila vysoká smluvní pokuta.

 

Jak vypočítáváme pravděpodobnost, že vám rychlou nebankovní půjčku schválíme?

Pravděpodobnost, že vám půjčku schválíme, vychází z celkové částky, o kterou máte zájem. Pokud již máte jiný úvěr nebo bojujete se včasným splácením, doporučujeme zvolit si žádost o půjčku do 20.000 Kč. Pokud požádáte o přiměřeně vysokou částku, bude pravděpodobnost schválení půjčky mnohem vyšší, než pokud byste požádali o částku, která je nepřiměřená vašim záznamům v registrech nebo tomu, zda jste částku následně schopni splácet. Nejjednodušší cesta, jak zjistit, zda a kolik vám bude schváleno, je zkrátka vyplnit online formulář a odeslat ho. Výsledek se dozvíte během pár minut. Pokud vám bude půjčka schválena, peníze můžete mít na svém bankovním účtu už za pár minut nebo vám je doručena pomocí složenky již do druhého dne.

 

Kontaktní adresa: Na Příkopě 392/9, Praha, 110 00, Telefon 777280005

Vybíráme z poradny

Rychlá půjčka se stala trendem

Rychlé půjčky se staly trendem

Hitem mezi půjčkami se v současnosti staly rychlé půjčky. Přitahují zájemce nejen rychlostí poskytnutí, ale i jednoduchou žádostí a možnostmi požádat prostřednictvím telefonu, SMS, online nebo prostřednictvím obchodního zástupce. Jedná se o nebankovní půjčky, které nemají přísné podmínky ...

Celý článek

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

19.03.2023
10 000 Kč
OLGA M. 29 let
“Jsem na mateřské dovolené, ale dali mi půjčku 10.000 Kč. Když budu dobře splácet, můžu čerpat i větší částku. Potřebovala jsem touto nebankovní půjčkou vyřešit rodinné záležitosti a koupit postýlku pro malého. ”
28.03.2023
50 000 Kč
JOSEF P. 56 let
“Potřeboval jsem rychle peníze na koupi auta, ale jsem v Solusu. V bance mi nechtěli půjčit. Tady mi operátoři vše vyřídili během chvilky a rychlá půjčka 50.000 Kč byla u mě na účtě hned druhý den.”
05.03.2023
20 000 Kč
PAVLA S. 21 let
“Byla jsem překvapena rychlostí, s jakou mi půjčili. Velice ochotný pán mi zavolal a po několika málo informací byla moje nebankovní půjčka vyřízena.”
12.03.2023
30 000 Kč
JIŘÍ N. 45 let
“Tato online půjčka je opravdu dobrá. Vyřízení půjčky zdarma. Mám příjem ze zahraničí, i tak pro mě našli řešení. Pro mě je důležité předčasné splacení půjčky zdarma a to je zde možné. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat nebankovní půjčku, obrátím se znovu na Půjčku BLESK.”

Neváhejte a požádejte si i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.