Půjčka BLESK.cz
Formulář O nebankovní půjčce Naši klienti Poradna Kontakt

Online žádost o bleskovou půjčku

Vyřízení půjčky online

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Rychlý úvěr

Nebankovní úvěr v hotovosti nebo na účet

Sami si můžete zvolit, zda budete chtít vyplatit nebankovní úvěr v hotovosti nebo zaslat bankovním převodem na účet. Vyberete si parametry, sjednáte přesné podmínky, které mohou být na rozdíl od bankovních půjček flexibilní, dodáte nutné podklady kterých je minimum a podpisu smlouvy a vyplacení rychlého úvěru do 15 minut nic nebrání. Nebankovní společnosti tak reagují na připomínky klientů. Pokud má zájemce o úvěr s poskytovatelem dobré zkušenosti, dá se očekávat, že se na nás obrátí i příště.

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje náš proškolený pracovník.

Odesíláme Vám peníze

Ihned po schválení Vám vyplácíme peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Rychlý úvěr

Vyzkoušejte rychlý úvěr do 15 minut

Nedostatek peněz, nečekaná změna životní situace, poškozené auto nebo dosluhující vybavení domácnosti vyžadují rychlé řešení. Jednou z možných variant je úvěr. Nechcete nebo nemůžete si půjčit od přátel nebo příbuzenstva? Nechcete, aby někdo v okolí o vašich finančních problémech věděl? A víte, že s půjčkou od banky nemůžete počítat nebo je pro vás příliš pomalá? Pak zkuste rychlý nebankovní úvěr do 15 minut. Peníze, které vaše obtíže vyřeší, získáte opravdu velice rychle.

Bez vysokých poplatků a sankcí za předčasné splacení

Nemusíte se obávat nejrůznějších poplatků za poskytnutí úvěru, vedení úvěrového účtu a podobně. Většina nebankovních společností také netrestá zákazníka za případné předčasné splacení půjčky vysokými sankcemi. S rychlým nebankovním úvěrem do 15 minut můžete bez problémů zaplatit mimořádnou splátku nebo celý úvěr, aniž byste za to byli postihováni. Úrok je u tohoto úvěru sice o něco vyšší, než u půjček bankovních, ale zjednodušený proces a rychlost poskytnutí půjčky za to mnoha zájemcům stojí.

Úvěr bez zbytečné administrativy a průtahů

Pokud na úvěr opravdu spěcháte a nechcete nebo nemáte čas shánět větší množství nejrůznějších dokladů, určitě si zvolte rychlý nebankovní úvěr. Jestliže chcete, aby váš úvěr byl vyřízen opravdu do patnácti minut, musíte v okamžiku sjednání doložit potřebné dokumenty, většinou se jedná o doklady totožnosti, někdy je vyžadováno i potvrzení o výši příjmu nebo výpis z bankovního účtu. Budete - li mít dokumenty v pořádku a splníte podmínky poskytovatele, nic nebrání tomu, abyste peníze získali v podstatě okamžitě.

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

05.12.2019
20 000 Kč
PAVLA S. 21 let
“Byla jsem překvapena rychlostí, s jakou mi půjčili. Velice ochotný pán mi zavolal a po několika málo informací byla moje nebankovní půjčka vyřízena.”
28.12.2019
50 000 Kč
JOSEF P. 56 let
“Potřeboval jsem rychle peníze na koupi auta, ale jsem v Solusu. V bance mi nechtěli půjčit. Tady mi operátoři vše vyřídili během chvilky a rychlá půjčka 50.000 Kč byla u mě na účtě hned druhý den.”
19.12.2019
10 000 Kč
OLGA M. 29 let
“Jsem na mateřské dovolené, ale dali mi půjčku 10.000 Kč. Když budu dobře splácet, můžu čerpat i větší částku. Potřebovala jsem touto nebankovní půjčkou vyřešit rodinné záležitosti a koupit postýlku pro malého. ”
12.12.2019
30 000 Kč
JIŘÍ N. 45 let
“Tato online půjčka je opravdu dobrá. Vyřízení půjčky zdarma. Mám příjem ze zahraničí, i tak pro mě našli řešení. Pro mě je důležité předčasné splacení půjčky zdarma a to je zde možné. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat nebankovní půjčku, obrátím se znovu na Půjčku BLESK.”

Neváhejte a požádejte si i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně