Půjčka BLESK.cz
Formulář O nebankovní půjčce Naši klienti Poradna Kontakt

Online žádost o bleskovou půjčku

Vyřízení půjčky online

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčka do výplaty

Asi téměř každý z nás velmi dobře zná situaci, kdy jen horko těžko vychází s penězi do dalšího výplatního termínu. Ceny potravin, pohonných hmot a služeb bravurně rostou směrem nahoru, ale minimální měsíční mzda zůstává ve svých zajetých kolejích ve výši, která hraničí s chudobou. Jak si poté máme naspořit například na dovolenou, opravu ledničky či rekonstrukci kuchyně? Naše půjčka do výplaty vám pomůže. Vyplňte jednoduchý formulář a již za pár okamžiků můžete mít peníze.

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje náš proškolený pracovník.

Odesíláme Vám peníze

Ihned po schválení Vám vyplácíme peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Půjčka do výplaty

V čem tkví tajemství naší nebankovní půjčky do výplaty?

Kde vzít peníze nazbyt a přitom nekrást? Pokud i vy každý měsíc lomíte rukama nad hrstkou tisícovek, které mají místo ve svých tematických obálkách, máme pro vás jednoduché řešení a tím je nebankovní půjčka před výplatou. Ihned tak máte možnost získat potřebný obnos peněz a to bez poplatku za vyřízení či sjednání půjčky. O peníze si navíc můžete zažádat v rekordním čase a to pomocí našeho chytrého on-line formuláře, po jehož vyplnění začne systém zpracovávat váš požadavek a vy se během několika málo okamžiků budete moci těšit z finanční výpomoci do výplaty.

Nebankovní půjčka do výplaty.

Tajemství nebankovní půjčky do výplaty tkví především v rychlosti jejího vyřízení. K žádosti budete potřebovat pouze připojení k internetu a doklad totožnosti. Vyplníte krátký on-line formulář, k čemuž vám bude stačit opravdu pouze průkaz totožnosti a o vše ostatní se již systém postará sám. Za několik málo minut vás bude kontaktovat proškolený pracovník, který vás dovede k cíli za vytouženou finanční hotovostí. Nebankovní půjčky před výplatou jsou spíše krátkodobějšího rázu. Což znamená, že tato krátkodobá půjčka do výplaty se většinou nabízí s kratší dobou splatnosti do 60 dnů. Nejčastěji lidé žádají o krátkodobé půjčky, které čítají zhruba od 1.000 Kč do 20.000 Kč. Vyplacení obratem je v tomto případě samozřejmostí. Požádat můžete o vyplacení peněz převodem na váš bankovní účet. Peníze rovněž můžete obdržet i z rukou kurýra, který v mnoha případech dováží peníze až k vám domů. Nebankovní půjčky do výplaty vám ovšem v každém případě především vytrhne trn z paty a vy se tak nebudete muset potýkat s probdělými noci, při kterých usilovně myslíte na to, z čeho uživíte svou rodinu před výplatním termínem.

Kdo půjčku do výplaty získá?

Půjčku do výplaty získá každý, kdo si o ni požádá. Oproti bankovnímu systému tak získáte hravě půjčku, na kterou byste u banky neměli šanci. Banky často na své potencionální klienty hledí skrze prsty a to především díky svému kritickému postoji například k lidem, kteří mají buď nižší měsíční příjem či záznam v registru dlužníků, který je černým Petrem pro každou bankovní společnost. Ty totiž hledí zejména na solventnost daného klienta, která je pro ně prioritní. Pokud se klient bance z nějakého důvodu nelíbí, peníze mu jednoduše nepůjčí. V registrech dlužníků se ovšem velmi často objevují lidé i velmi nevinným způsobem a to například tak, že pozdě zaplatí svou fakturu za mobilní služby či internetové připojení. Často se také stávají obětí svých známých či dětí, kteří si jejich jménem v minulosti půjčili určitý obnos peněz. Nebankovní společnosti ovšem do registru dlužníků ani Solusu nenahlíží a tím pádem je získání půjčky reálné i pro ty, kteří se v tomto nevábném registru ocitli. To samé platí i v případě těch, kteří mají nižší měsíční příjem a banky se obávají platební neschopnosti, která by je díky takovému příjmu mohla v budoucnosti potkat. Těmto klientům tak také velmi často hrozí zamítnutí žádosti a to ve velmi krátkém čase. Už tedy chápete, proč jsou nebankovní půjčky před výplatou tak žádanou komoditou?

Jak si o půjčku zažádat?

Existuje hned několik způsobů, jak si o půjčku zažádat. Můžete například přímo navštívit naší pobočku či se pouze připojit k internetu a vyplnit  krátký on-line formulář na našem webu. Mnohdy vám k vyplnění stačí pouze představa o výši finanční výpomoci, několik osobních údajů z vašeho průkazu totožnosti a pár minut, které vám zabere vyplnění. Poté již nic nebrání tomu, aby vám byla žádost bez zbytečných administrativních úkonů schválena a vy se tak můžete těšit z finančního obnosu, který oživí váš strohý rodinný rozpočet do další výplaty.

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

12.12.2019
30 000 Kč
JIŘÍ N. 45 let
“Tato online půjčka je opravdu dobrá. Vyřízení půjčky zdarma. Mám příjem ze zahraničí, i tak pro mě našli řešení. Pro mě je důležité předčasné splacení půjčky zdarma a to je zde možné. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat nebankovní půjčku, obrátím se znovu na Půjčku BLESK.”
19.12.2019
10 000 Kč
OLGA M. 29 let
“Jsem na mateřské dovolené, ale dali mi půjčku 10.000 Kč. Když budu dobře splácet, můžu čerpat i větší částku. Potřebovala jsem touto nebankovní půjčkou vyřešit rodinné záležitosti a koupit postýlku pro malého. ”
28.12.2019
50 000 Kč
JOSEF P. 56 let
“Potřeboval jsem rychle peníze na koupi auta, ale jsem v Solusu. V bance mi nechtěli půjčit. Tady mi operátoři vše vyřídili během chvilky a rychlá půjčka 50.000 Kč byla u mě na účtě hned druhý den.”
05.12.2019
20 000 Kč
PAVLA S. 21 let
“Byla jsem překvapena rychlostí, s jakou mi půjčili. Velice ochotný pán mi zavolal a po několika málo informací byla moje nebankovní půjčka vyřízena.”

Neváhejte a požádejte si i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně