Půjčka BLESK.cz
Formulář O nebankovní půjčce Naši klienti Kontakt

Online žádost o bleskovou půjčku

Vyřízení půjčky online

Výše půjčky

1 000 Kč
100 000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčka do výplaty

Asi téměř každý z nás velmi dobře zná situaci, kdy jen horko těžko vychází s penězi do dalšího výplatního termínu. Ceny potravin, pohonných hmot a služeb bravurně rostou směrem nahoru, ale minimální měsíční mzda zůstává ve svých zajetých kolejích ve výši, která hraničí s chudobou. Jak si poté máme naspořit například na dovolenou, opravu ledničky či rekonstrukci kuchyně? Naše půjčka do výplaty vám pomůže. Vyplňte jednoduchý formulář a již za pár okamžiků můžete mít peníze.

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje náš proškolený pracovník.

Odesíláme Vám peníze

Ihned po schválení Vám vyplácíme peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Půjčka do výplaty

V čem tkví tajemství naší nebankovní půjčky do výplaty?

Kde vzít peníze nazbyt a přitom nekrást? Pokud i vy každý měsíc lomíte rukama nad hrstkou tisícovek, které mají místo ve svých tematických obálkách, máme pro vás jednoduché řešení a tím je nebankovní půjčka před výplatou. Ihned tak máte možnost získat potřebný obnos peněz a to bez poplatku za vyřízení či sjednání půjčky. O peníze si navíc můžete zažádat v rekordním čase a to pomocí našeho chytrého on-line formuláře, po jehož vyplnění začne systém zpracovávat váš požadavek a vy se během několika málo okamžiků budete moci těšit z finanční výpomoci do výplaty.

Nebankovní půjčka před výplatou.

Tajemství nebankovní půjčky do výplaty tkví především v rychlosti jejího vyřízení. K žádosti budete potřebovat pouze připojení k internetu a doklad totožnosti. Vyplníte krátký on-line formulář, k čemuž vám bude stačit opravdu pouze průkaz totožnosti a o vše ostatní se již systém postará sám. Za několik málo minut vás bude kontaktovat proškolený pracovník, který vás dovede k cíli za vytouženou finanční hotovostí. Nebankovní půjčky před výplatou jsou spíše krátkodobějšího rázu. Což znamená, že tato krátkodobá půjčka do výplaty se většinou nabízí s kratší dobou splatnosti do 60 dnů. Nejčastěji lidé žádají o krátkodobé půjčky, které čítají zhruba od 1.000 Kč do 20.000 Kč. Vyplacení obratem je v tomto případě samozřejmostí. Požádat můžete o vyplacení peněz převodem na váš bankovní účet. Peníze rovněž můžete obdržet i z rukou kurýra, který v mnoha případech dováží peníze až k vám domů. Nebankovní půjčky do výplaty vám ovšem v každém případě především vytrhne trn z paty a vy se tak nebudete muset potýkat s probdělými noci, při kterých usilovně myslíte na to, z čeho uživíte svou rodinu před výplatním termínem.

Kdo půjčku do výplaty získá?

Půjčku do výplaty získá každý, kdo si o ni požádá. Oproti bankovnímu systému tak získáte hravě půjčku, na kterou byste u banky neměli šanci. Banky často na své potencionální klienty hledí skrze prsty a to především díky svému kritickému postoji například k lidem, kteří mají buď nižší měsíční příjem či záznam v registru dlužníků, který je černým Petrem pro každou bankovní společnost. Ty totiž hledí zejména na solventnost daného klienta, která je pro ně prioritní. Pokud se klient bance z nějakého důvodu nelíbí, peníze mu jednoduše nepůjčí. V registrech dlužníků se ovšem velmi často objevují lidé i velmi nevinným způsobem a to například tak, že pozdě zaplatí svou fakturu za mobilní služby či internetové připojení. Často se také stávají obětí svých známých či dětí, kteří si jejich jménem v minulosti půjčili určitý obnos peněz. Nebankovní společnosti ovšem do registru dlužníků ani Solusu nenahlíží a tím pádem je získání půjčky reálné i pro ty, kteří se v tomto nevábném registru ocitli. To samé platí i v případě těch, kteří mají nižší měsíční příjem a banky se obávají platební neschopnosti, která by je díky takovému příjmu mohla v budoucnosti potkat. Těmto klientům tak také velmi často hrozí zamítnutí žádosti a to ve velmi krátkém čase. Už tedy chápete, proč jsou nebankovní půjčky před výplatou tak žádanou komoditou?

Jak si o půjčku zažádat?

Existuje hned několik způsobů, jak si o půjčku zažádat. Můžete například přímo navštívit naší pobočku či se pouze připojit k internetu a vyplnit  krátký on-line formulář na našem webu. Mnohdy vám k vyplnění stačí pouze představa o výši finanční výpomoci, několik osobních údajů z vašeho průkazu totožnosti a pár minut, které vám zabere vyplnění. Poté již nic nebrání tomu, aby vám byla žádost bez zbytečných administrativních úkonů schválena a vy se tak můžete těšit z finančního obnosu, který oživí váš strohý rodinný rozpočet do další výplaty.

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

05.04.2018
20 000 Kč
PAVLA S. 21 let
“Byla jsem překvapena rychlostí, s jakou mi půjčili. Velice ochotný pán mi zavolal a po několika málo informací byla moje nebankovní půjčka vyřízena.”
28.04.2018
50 000 Kč
JOSEF P. 56 let
“Potřeboval jsem rychle peníze na koupi auta, ale jsem v Solusu. V bance mi nechtěli půjčit. Tady mi operátoři vše vyřídili během chvilky a rychlá půjčka 50.000 Kč byla u mě na účtě hned druhý den.”
19.04.2018
10 000 Kč
OLGA M. 29 let
“Jsem na mateřské dovolené, ale dali mi půjčku 10.000 Kč. Když budu dobře splácet, můžu čerpat i větší částku. Potřebovala jsem touto nebankovní půjčkou vyřešit rodinné záležitosti a koupit postýlku pro malého. ”
12.04.2018
30 000 Kč
JIŘÍ N. 45 let
“Tato online půjčka je opravdu dobrá. Vyřízení půjčky zdarma. Mám příjem ze zahraničí, i tak pro mě našli řešení. Pro mě je důležité předčasné splacení půjčky zdarma a to je zde možné. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat nebankovní půjčku, obrátím se znovu na Půjčku BLESK.”

Neváhejte a požádejte si i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně