Rychlé půjčky se staly trendem

Hitem mezi půjčkami se v současnosti staly rychlé půjčky. Přitahují zájemce nejen rychlostí poskytnutí, ale i jednoduchou žádostí a možnostmi požádat prostřednictvím telefonu, SMS, online nebo prostřednictvím obchodního zástupce. Jedná se o nebankovní půjčky, které nemají přísné podmínky, a tak může být uspokojen skoro každý zájemce. Tyto půjčky sice nejsou nejlevnější, ale ostatní výhody nad cenou převažují.

Nebankovní poskytovatelé jsou flexibilní

Právě díky tomu, že rychlé půjčky jsou nebankovní, mohou být podmínky přizpůsobeny jednotlivým žadatelům. Navíc poskytovatelů je větší množství, a pokud vám nevyhovuje jeden, najdete lehce jiného. Také průchodnost půjček je vysoká, takže když neuspějete u jednoho poskytovatele, můžete získat půjčku jinde. Někdy si vybíráte z předem daných návrhů půjčky, jinde máte možnost zvolit si částku i dobu splacení zcela podle svého.

Sjednejte si rychlou půjčku online

Chcete rychlou půjčku co nejjednodušším způsobem? Pak si ji sjednejte online. Nejedná se o nic složitého – vyberete si poskytovatele, jehož podmínky se vám zamlouvají, na jeho webu vyplníte formulář se základními údaji a pak už jen počkáte, zda bude vaše žádost schválena. Po schválení žádosti můžete očekávat peníze na svém účtu. V některých případech můžete být ještě kontaktováni operátorem pro doplnění údajů. Část poskytovatelů žádá o zaslání symbolického registračního poplatku ve výši 1 Kč pro ověření bankovního účtu.

Krátkodobé půjčky s vyšším úrokem

Rychlé půjčky se poskytují pouze na krátkou dobu, do třiceti dnů. Je také nutno počítat s tím, že půjčku značně přeplatíte, úroky nebo poplatky jsou vysoké. Vzhledem k tomu, že se příliš nekontroluje platební morálka a finance žadatele, jsou tyto půjčky rizikem i pro poskytovatele a ten se zajišťuje právě vysokým úrokem. V krizové situaci pak i drahá půjčka může být pomocí.