Co je to půjčka ihned na účet?

Jedná se o nebankovní půjčku, která je vyplacená v krátkém časovém úseku. Pokud vše dobře proběhne a vaše žádost bude schválena, můžete mít peníze na účtu už během pár minut. Výhodou je, že je v dnešní době podpis na dálku již standardem, proto můžeme schválit vaši půjčku bez nutnosti návštěvy pobočky. Celý proces můžete také urychlit tím, pokud máte bankovní identitu. Další možností je provedení kontrolní platby. To funguje tak, že zašlete symbolickou 1 Kč na náš účet s přiděleným variabilním symbolem. I to je možnost, abychom si ověřili, že jste to skutečně vy.

Jaké jsou výhody nebankovní půjčky ihned na účet?

Mezi hlavní výhody této půjčky patří: rychlost, minimum papírování a větší benevolence vůči záznamům v registru dlužníků.

Šanci na získání půjčky má každý, kdo:

  • je starší 18 let,
  • má trvalé bydliště na území ČR,
  • má bankovní účet,
  • má alespoň nějaké příjmy.

Zda vám bude půjčka schválena, se díky našim automatickým systémům dozvíte do pár minut. Peníze posíláme ihned po provedení všech formalit.

Jak požádat o půjčku ihned na účet?

Je to jednoduché. U většiny nebankovních společností začínáte vyplněním jednoduchého online formuláře. Na základě vašich údajů se následně během pár minut dozvíte, zda vám bude vaše žádost o půjčku ihned na účet schválená. Pakliže je vše v pořádku, můžete mít požadovanou částku už během pár minut na účtu.

Lze odložit splátky u půjčky ihned na účet v případě výpadku příjmů?

Pakliže jste si půjčili od solidní nebankovní společnosti, měla by být v případě skutečné nutnosti vstřícná a v rámci možností upravit splátkový kalendář. Podmínky odložení splátky u půjčky ihned na účet jsou vždy individuální a odvíjí se od dohody mezi dlužníkem a věřitelem. K odkladu splátky by se mělo však přistoupit až v krajním případě. Ačkoliv o odkladu splátek někteří dlužníci přemýšlí, nemělo by se jednat o běžný postup. Včasné a bezproblémové splácení také může přispět k tomu, že vám příště bude půjčka ihned na účet opět bez problému schválená.

Kolik lidí přemýšlí o odložení splátek u půjčky ihned na účet?

Podle průzkumu o odložení splátek přemýšlí přibližně 10 % těch, kteří splácí nebankovní půjčku, přičemž nejčastěji jimi jsou osoby mladší 35 let, které bydlí v Praze. Dále necelá pětina (18 %) sice o odkladu uvažuje, ale nakonec se rozhodne možnosti nevyužít. Více než polovina dotázaných (52 %) nikdy o odložení splátky ani nepřemýšlela.

Hlavním důvodem odkladu splátek bývá nečekaná životní situace. Tou bývá nezřídka ztráta zaměstnání, nemoc samotného dlužníka nebo někoho z jeho rodiny. Obecně lze říct, že neschopnost splácet souvisí s poklesem příjmů a to ať už ji způsobí cokoliv.

Co dělat, pokud nemám na splátky?

Vždy je nejdůležitější komunikovat s věřitelem. Jak už jsme uvedli, odložení splátek by nemělo být standardním postupem, nicméně víme, že dočasný výpadek příjmů smůže potkat každého. Abyste celou situaci přežili ve finančním zdraví, je potřeba co nejdříve obnovit váš příjem.