Půjčka BLESK.cz
Formulář O nebankovní půjčce Naši klienti Poradna Kontakt

Online žádost o bleskovou půjčku

Vyřízení půjčky online

Výše půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčka bez registru

Potřebujete rychle půjčku, ale máte obavy, že ji nikde nedostanete, protože jste v minulosti měli problémy se splácením a máte tak záznam v registru neplatičů?  Tento nechvalně proslulý arch nebonitních klientů je malou biblí takřka všech bankovních i nebankovních společností. Pro žadatele je tak celá situace velmi ztížená a nemá mnoho nadějí k nalezení vhodného řešení. Naštěstí se na finančním trhu nachází Blesková půjčka a předkládá seriózní produkt s názvem Půjčky bez registru.

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje proškolený pracovník.

Vyplacení peněz

Ihned po schválení Vám budou vyplaceny peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Půjčka bez registru

Pro koho je půjčka bez registru vhodná?

Tento druh nebankovní půjčky je vhodný prakticky pro každého. Podmínky pro získání jsou poměrně benevolentní, takže máte velkou šanci ji získat i vy. Zkuste nezávazně vyplnit žádost o půjčku třeba hned teď.

 

Co to je registr dlužníků a proč se při půjčce zkoumá?

Registr dlužníků (např. Solus) je místem, kde jsou sbírány informace o nesplacených úvěrech a drobných prohřešcích jakými je opožděné splácení nebo porušení dohodnuté smlouvy vůči věřiteli. Je zajímavé, že mnoho našich klientů bývá překvapeno, jaké záznamy se o nich v registru najdou nebo dokonce, že se jejich jméno v těchto záznamech vůbec nachází.

 

V čem se liší půjčka bez registru od bankovní půjčky?

Ačkoliv ani nebankovní půjčky bez registru záznamy v registrech zcela nepřehlížejí, snaží se k jejich posouzení přistupovat individuálně. Našim klientům se proto snažíme podat pomocnou ruku i v případech, kdy se k vám ostatní bankovní i nebankovní instituce otočí zády. Řešte proto svoji finanční situaci co nejrychleji. Víme, že život se s mnohými z nás nemazlí a půjčka bez registru může být jediným možným řešením.

 

Rychlá půjčka bez registru je ihned dostupná i vám

Postup sjednání půjčky se do značné míry odvíjí od výše půjčky. Proto je mnohem jednodušší získat nižší částky než ty vysoké. Pakliže potřebujete pouze několik málo tisíc, bude pro vás vhodná například půjčka před výplatou. Pokud si potřebujete půjčit vyšší částku, vždy posuzujeme vaši žádost individuálně. Půjčka bez registru je velmi oblíbeným produktem, protože při posuzování nahlížíme na závažnost prohřešku, který vedl k zápisu do centrálního registru.

 

Nebankovní půjčku i se záznamem v registru můžete použít na cokoliv

Hlavní výhodou této půjčky je, že ji má šanci získat i ten, kdo má nějaké ty záznamy v registrech. Díky tomu ji může získat i ten, koho potkal nečekaný výdaj a kdo by ji jinak neměl šanci získat. Nevyžadujeme dokonce ani, abyste prokazovali, na co peníze potřebujete. Jedná se zároveň o půjčku bez prokazování příjmů.

 

Jak o půjčku bez registru požádat?

Půjčku bez registru je velmi snadné získat. Stačí vyplnit online formulář s žádostí o půjčku a během pár minut zjistíte výsledek. Samozřejmostí je pro nás také ochrana vašich osobních údajů, kterou klademe na první místo. Není proto třeba se obávat vyplnění našeho online formuláře. Podívejte se na příklady půjček, které již byly poskytnuty našim spokojeným klientům.

 

Půjčky vyplaceny ihned a bez poplatku

Rychlá půjčka bez registru patří mezi stále oblíbenější a žádanější formu úvěru na současném finančním trhu. Není proto divu, že je nebankovní instituce poskytují stále častěji. Našim klientům se pokoušíme maximálně vyjít vstříc, a proto pro nás není stěžejní tabulkově předepsaná bonita. To, co je pro nás důležité, je online formulář, který jednoduše vyplníte přes internet. Celé poskytnutí půjčky je bez poplatků za vyřízení nebo za předčasné splacení úvěru.

 

Jaké podmínky musíte pro schválení půjčky splňovat?

Ve většině případů stačí splnit zákonné podmínky. Těmi jsou: minimální věk 18 let, trvalé bydliště na území České republiky, popřípadě české občanství. Další podmínkou je, abyste měli alespoň nějaký příjem z jakékoliv činnosti! Jde nám totiž také o to, abyste se nedostali do úzkých kvůli tomu, že následně nebudete mít půjčku z čeho splácet. Nakonec stačí už jen to, abyste měli přístup k internetu, protože  bez něj byste o půjčku nemohli požádat. Poslední krok už je velmi snadný. Stačí vyplnit náš jednoduchý online formulář a odeslat žádost ke schválení.

 

Co vám půjčka bez registru přinese?

Rychle a jednoduše získáte peníze, které můžete použít na cokoliv. Díky našemu automatizovanému a plně funkčnímu NONSTOP systému budete mít požadovanou částku vyplacenou již do několika málo minut od odeslání vaší online žádosti.

 

Jakým způsobem jsou peníze z půjčky bez registru vypláceny?

Jak jsme již zmínili, používáme NONSTOP automatizovaný systém. Díky němu můžete mít peníze na účtu už za několik málo minut po vyplnění a odeslání online žádosti o rychlou půjčku bez registru. Druhou možností je, že vám jsou doručeny peníze do druhého dne, a to složenkou.

 

Jak vysokou částku si můžete online žádostí bez registru půjčit?

Při první půjčce je možnost klientům poskytnout částku řádově až do 20.000 Kč při splatnosti na dobu až několika týdnů či měsíců. Pokud půjčku bez registru využijete opakovaně, můžete získat až 200.000 Kč s termínem splatnosti až 84 měsíců.

 


 

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procentuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv splátky nebo její části, je možné Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se zákazník ocitl v prodlení se splacením splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Vybíráme z poradny

Jak najít důvěryhodné informace k půjčce bez registru a udělat správné rozhodnutí

Potřebujete rychle získat peníze a kvůli záznamu v registru dlužníků vám banky odmítají poskytnout půjčku? Půjčky bez registru mohou být vhodným řešením, ale jak se vyznat v možnostech a vybrat si tu nejlepší a bezpečnou variantu?

Celý článek

Půjčka bez registru, jaké dopady bude mít změna délky výpůjční lhůty?

Pokud se nacházíte v situaci, kdy potřebujete půjčku, je důležité si předem uvědomit, jakou délku splatnosti si zvolíte. Jedná se totiž o jeden z mála parametrů, který si můžete nastavit vy sami.

Celý článek

Jak najít poskytovatele půjčky bez registru?

Pokud zvažujete zřízení půjčky bez registru, můžete na to jít z několika stran. Buď je možno oslovit přímo některou ze společností, ať už bankovních nebo nebankovních, které nabízejí půjčky bez registru ihned.

Celý článek

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

19.03.2023
10 000 Kč
OLGA M. 29 let
“Jsem na mateřské dovolené, ale dali mi půjčku 10.000 Kč. Když budu dobře splácet, můžu čerpat i větší částku. Potřebovala jsem touto nebankovní půjčkou vyřešit rodinné záležitosti a koupit postýlku pro malého. ”
05.03.2023
20 000 Kč
PAVLA S. 21 let
“Byla jsem překvapena rychlostí, s jakou mi půjčili. Velice ochotný pán mi zavolal a po několika málo informací byla moje nebankovní půjčka vyřízena.”
12.03.2023
30 000 Kč
JIŘÍ N. 45 let
“Tato online půjčka je opravdu dobrá. Vyřízení půjčky zdarma. Mám příjem ze zahraničí, i tak pro mě našli řešení. Pro mě je důležité předčasné splacení půjčky zdarma a to je zde možné. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat nebankovní půjčku, obrátím se znovu na Půjčku BLESK.”
28.03.2023
50 000 Kč
JOSEF P. 56 let
“Potřeboval jsem rychle peníze na koupi auta, ale jsem v Solusu. V bance mi nechtěli půjčit. Tady mi operátoři vše vyřídili během chvilky a rychlá půjčka 50.000 Kč byla u mě na účtě hned druhý den.”

Neváhejte a požádejte si i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.