Půjčka BLESK.cz
Formulář O nebankovní půjčce Naši klienti Poradna Kontakt

Online žádost o bleskovou půjčku

Vyřízení půjčky online

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Online půjčky

Online půjčky patří k nejoblíbenějším.

 Bankovní půjčky a alespoň ty nejznámější nebankovní zná každý. Sjednat si půjčku na pobočce nebo u obchodního zástupce je obvyklý postup, ale rozhodně to není ten nejmodernější a nejpohodlnější způsob, jak půjčku získat. Jednání v některé z obou institucí nebývá příliš příjemné, prověřují se různé dokumenty, čeká se na výsledek a celý proces bývá časově náročný. Je pak značným zklamáním, když půjčku nezískáte. Půjčka online je oproti tomu rychlá a její vyřízení je jednoduché. Pokud využijte některou z akcí na půjčky online, můžete si finance půjčit ještě levněji.

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje náš proškolený pracovník.

Odesíláme Vám peníze

Ihned po schválení Vám vyplácíme peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Online půjčky

Online půjčky na účet nebo hotově

Kdo potřebuje peníze, mívá různé požadavky, kterým musí půjčka vyhovět. Někdo potřebuje peníze v hotovosti, jiný tak rychle, že včera bylo pozdě někomu by vadilo, kdyby poskytovatel nahlédl do registru dlužníků, jiný by raději neuvedl své příjmy. Počítejte však s tím, že čím více požadavků na půjčku máte, tím méně si můžete vybírat. V ideálním případě žádná specifická přání nemáte. Pak jste pánem situace a můžete si zvolit kteroukoliv půjčku.

Udělejte si pohodlí - Smlouva není nezbytná

Dávno už neplatí, že chcete-li peníze, musíte osobně navštívit věřitele. Dnes už za vámi peníze přijdou samy. Nejpohodlnější jsou online půjčky na účet. Vše můžete vyřídit bez problémů a za minimální dobu. Na našich webových stránkách vyplníte online formulář, kde uvedete své jméno, požadovanou výši půjčky, případně výši příjmů a další náležitosti – je jich opravdu nutné minimum. Jediným kliknutím formulář odešlete a pak už jen čekáte, zda bude půjčka schválena. Někdy je navíc vyžadován převod  korunové částky na účet. Tato platba slouží k identifikaci účtu, na který bude posléze odeslána schválená půjčka. Online půjčky na účet vám tak zajistí hotovost nejpozději do následujícího pracovního dne – to je totiž maximální doba, po kterou smí trvat převod peněz z účtu na účet i v případě, že se jedná o dvě různé banky.

S online půjčkou získáte čas

Nespornou výhodou online půjčky je to, že máte dostatek času na to, abyste si vše prostudovali, v klidu se seznámili s podmínkami půjčky, přečetli si vzorovou smlouvu, promysleli si, kolik chcete půjčit a na jak dlouho – a to vše v pohodlí domova a v době, která vám vyhovuje. Nemusíte na pobočku, nebudete absolvovat zdlouhavá jednání a dohadování se o nejrůznějších dokladech, které musíte předložit. Ušetříte tak čas a nastavíte si podmínky přesně podle sebe. Některé půjčky mohou proběhnout online celé, některé se online jen předschvalují a vy budete muset ještě podepsat smlouvu na pobočce nebo vám bude zaslána kurýrem na adresu, kterou si sami uvedete.

Záleží na výběru půjčky

Nebankovní půjčky nemají mezi částí veřejnosti nejlepší jméno, mnozí lidé jim nedůvěřují. Je to zcela zbytečné, protože získáte velmi výhodnou půjčku, která vám z finančních nesnází pomůže. I mezi poskytovateli půjček lze najít nepoctivce, ale při troše opatrnosti se jim lze vyhnout. U nás najde vhodnou nabídku každý zájemce.

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

05.12.2019
20 000 Kč
PAVLA S. 21 let
“Byla jsem překvapena rychlostí, s jakou mi půjčili. Velice ochotný pán mi zavolal a po několika málo informací byla moje nebankovní půjčka vyřízena.”
12.12.2019
30 000 Kč
JIŘÍ N. 45 let
“Tato online půjčka je opravdu dobrá. Vyřízení půjčky zdarma. Mám příjem ze zahraničí, i tak pro mě našli řešení. Pro mě je důležité předčasné splacení půjčky zdarma a to je zde možné. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat nebankovní půjčku, obrátím se znovu na Půjčku BLESK.”
28.12.2019
50 000 Kč
JOSEF P. 56 let
“Potřeboval jsem rychle peníze na koupi auta, ale jsem v Solusu. V bance mi nechtěli půjčit. Tady mi operátoři vše vyřídili během chvilky a rychlá půjčka 50.000 Kč byla u mě na účtě hned druhý den.”
19.12.2019
10 000 Kč
OLGA M. 29 let
“Jsem na mateřské dovolené, ale dali mi půjčku 10.000 Kč. Když budu dobře splácet, můžu čerpat i větší částku. Potřebovala jsem touto nebankovní půjčkou vyřešit rodinné záležitosti a koupit postýlku pro malého. ”

Neváhejte a požádejte si i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně