Půjčka bez doložení příjmu

Jistě vám není cizí situace, kdy máte v plánu rekonstruovat váš byt či si pouze pořídit novou televizi, protože té původní již pomalu ale jistě dochází dech. Ti, kteří nemají hluboko do kapsy, v těchto případech pouze sáhnou do napěchovaného šuplíku pod psacím stolem a jdou se hrdě pouštět do akce. Co ovšem zbývá těm, kteří jsou rádi, že jim jejich plat vystačí nejlépe do dalšího výplatního termínu a volnými penězi navíc, jaksi nedisponují? Nabízí se pro ně jedno řešení a tím je půjčka. Půjčit si ovšem od banky peníze, bývá velmi často nad lidské síly. Poté již ovšem nezbývá nic jiného, než pro splnění svého snu zvolit snovou ale za to velmi oblíbenou formu této nebankovní půjčky bez doložení potvrzení o příjmu. Zkuste to také a uvidíte, že žádost o půjčku nebyla nikdy jednodušší.

Jak požádat o půjčku

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje proškolený pracovník.

Vyplacení peněz

Ihned po schválení Vám budou vyplaceny peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Pro koho je půjčka bez doložení příjmů vhodná?

Tento druh online půjčky je vhodný pro každého, kdo nemůže nebo prostě jen nechce doložit své příjmy. Pokud požádáte o půjčku bez doložení příjmů, nemusíte se bát žádného křížového výslechu. U nás se totiž ptáme jen na to nejnutnější a půjčka je schvalována bez průtahů do pár minut.

Půjčí vám nebankovní instituce skutečně bez doložení příjmu?

Dostali jste se do tíživé životní situace a v bance vám nechtějí půjčit? Neztrácejte naději, máme pro vás řešení. Nebankovní instituce půjčí téměř opravdu všem a to i tehdy, pokud nemůžete nebo nechcete doložit příjmy. Překážkou nejsou ani případné vroubky v registru dlužníků, přičemž je rozhodující, jak závažný onen vroubek je. Pakliže víte, že nemáte rejstřík dlužníků čistý, doporučujeme nejprve požádat o nižší částku. Pakliže s vámi budeme mít dobrou zkušenost, pravděpodobně vám bude příště půjčena vyšší částka.

Banky jsou k záznamům v registru dlužníků někdy přehnaně kritické

Víme, jak nelichotivé může být, pokud vás banka označí nálepkou “neplatič”. O to horší je takové označení, pokud jste takové označení získali naprosto neprávem, třeba kvůli úplné banalitě, jakou je pozdě zaplacená faktura za telefon nebo za internet. Stát se také může, že si nevšimnete nedostatku peněz právě na tom účtu, ze kterého vám odcházejí peníze na splátku hypotéky. Bohužel existují případy, kdy vám i takový zcela nevinný vroubek může v očích banky snížit bonitu.

Jak o půjčku bez doložení příjmu požádat?

Pokud se rozhodnete pro online půjčku, obvykle stačí vyplnit jednoduchý formulář. Naše společnost má automatický systém, takže výsledek o tom, zda bude půjčka schválena, se dozvíte obratem, přičemž v ideálním případě můžete mít peníze na účtu už za dalších pár minut.

Co potřebuji k vyřízení online půjčky bez doložení příjmů?

Obvykle stačí pouze občanský průkaz. Jelikož náš systém zpracování formulářů pracuje automaticky, po schválení formuláře můžete brzy očekávat hovor od operátora. Víme, jak rychle čas letí, proto se vám ozveme ještě tentýž den nebo nejpozději do pár hodin.

Jak vám budou peníze doručeny?

Zvolit si můžete hned z několika variant. Peníze vám můžou být vyplaceny na účet, pomocí složenky nebo také existuje možnost, aby vám peníze doručil kurýr až ke dveřím.

O kolik můžete prostřednictvím půjčky bez doložení příjmu požádat?

Doporučeme požádat pouze o tolik peněz, kolik právě potřebujete. Takový postup má hned dvě výhody. Za prvé nebudete splácet zbytečně moc a za druhé, pokud požádáte o nižší částku, je pravděpodobnější, že vám půjčka bude schválena. Pokud žádáte o rychlou půjčku poprvé, obvykle bývá schválená částka do 20.000 Kč, přičemž tato částka je vám půjčena na několik týdnů nebo dokonce až na několik měsíců. Pokud se spolupráce osvědčí, příště budete moci požádat o částku až 200.000 Kč se splatností až 84 měsíců.

Půjčka bez doložení příjmu je výhodná. Proč?

Největším benefitem online půjčky bez doložení příjmu je rychlost, velká benevolence k záznamům v registrech a prakticky žádné papírování. Celý proces schválení půjčky trvá pár minut a peníze můžete mít na účtu téměř ihned po schválení. O tuto půjčku doporučujeme požádat například tehdy, když potřebujete přečkat čas do výplaty nebo pokud se přihodilo něco nečekaného. Doba zdražování nám pěkně zavařila pod kotlem. Možná proto nyní nevycházíte s penězi do výplaty, i když dříve jste to v pohodě zvládali. Pokud víte, že se vaše finanční situace brzy zlepší, může pro vás být půjčka bez doložení příjmů aktuálně a dočasně nejlepší možnost.

Opravdu nemusím dokládat příjmy?

Půjčky bez doložení příjmu jsou stále častým tématem mezi lidmi, kteří potřebují peníze, ale nechtějí sdílet své finanční informace s poskytovateli úvěrů. Bohužel, ze zákona každý poskytovatel musí ověřit, že máte dostatečné a pravidelné příjmy, aby bylo zajištěno, že budete moci svůj úvěr řádně splácet. Tato novela zákona byla zavedena od 1. prosince 2016 a poskytovatelé půjček musí dodržovat nové předpisy.

Nicméně existují případy, kdy nemusíte své příjmy dokládat, a to zejména v případě, že jste důchodce nebo OSVČ. Tyto kategorie lidí mohou být schopny získat půjčky bez doložení příjmu. Tyto úvěry mohou být zpravidla sjednány online během několika minut, takže můžete mít peníze na účtu velmi rychle.

Je však třeba být opatrný, protože některé společnosti vám mohou nabízet půjčky bez doložení příjmu, ale mohou na vás uvalit vysoké úroky. Proto je důležité pečlivě zvážit, zda si takovou půjčku opravdu můžete dovolit, a také si prohlédnout různé nabídky od různých poskytovatelů úvěrů, abyste si vybrali tu nejlepší možnost.

V případě, že máte nízké příjmy a obáváte se, že žádost o úvěr bude zamítnuta, může být pro vás lepší obrátit se na nebankovní společnosti. Tyto společnosti často posuzují celkovou finanční situaci klientů individuálně a mohou být ochotny přimhouřit oči nad vašimi příjmy. I v tomto případě však musíte být opatrní, abyste se nepředlužili a neocitli se v horší finanční situaci.

Můžete si půjčit expresně bez složitého dokládání příjmu?

Půjčky bez doložení příjmu jsou dnes velmi diskutovaným tématem. Mnoho lidí si myslí, že takové půjčky neexistují, ale ve skutečnosti je situace poněkud složitější. Půjčky bez dokládání příjmu sice ze zákona zakázány nejsou, nicméně většina poskytovatelů si vyžaduje alespoň základní informace o vašich příjmech.

Aby bylo vyřízení půjčky co nejrychlejší a nejsnadnější, doporučujeme se obrátit na společnosti, které poskytují expresní půjčky. Tyto společnosti často vyžadují méně dokumentů než klasické banky a umožňují tak rychlejší schválení žádosti. V případě, že chcete mít co největší šanci na schválení půjčky bez dokládání příjmu, je dobré si připravit všechny potřebné informace předem.

Další možností, jak získat půjčku bez doložení příjmu, je využít záruku. To znamená, že někdo za vás ručí a poskytovatel úvěru tak má jistotu, že peníze vrátí. Tato možnost je ale často spjatá s vysokými úroky a mnohdy i s poplatky.

Je také důležité si uvědomit, že pokud si půjčíte bez dokládání příjmu, může to mít negativní dopad na vaši finanční situaci v budoucnosti. Pokud totiž nebudete schopni splácet úvěr včas, může se stát, že se dostanete do finančních potíží a ocitnete se v situaci, kdy budete mít problémy se splácením dalších závazků.

V každém případě je důležité pečlivě zvažovat, zda-li je pro vás půjčka bez doložení příjmu tou nejlepší možností. Pokud nejste jisti, zda-li splníte podmínky pro běžnou půjčku, je dobré se obrátit na odborníky, kteří vám poradí, jaké jsou vaše možnosti a jakou půjčku si můžete dovolit.

❔ Často kladené otázky


❔ Je půjčka bez potvrzení příjmu určena pro každého?

Současná novela zákona vyžaduje, aby každý poskytovatel úvěru ověřil, že klient má dostatečný a pravidelný zdroj příjmů, který mu umožní řádně splácet půjčenou finanční sumu. I když existují nebankovní společnosti, které jsou ochotny posoudit celkovou finanční situaci klienta individuálně a případně přimhouřit oči, není to zárukou schválení půjčky.

❔ Jakými způsoby se zjišťuje příjem?

Způsoby zjištění příjmu se mohou lišit podle konkrétního poskytovatele půjčky. Někteří mohou využívat nahlížení na bankovní účet, telefonický hovor do zaměstnání nebo jiné metody ověřování finanční situace žadatele. Je důležité si před podáním žádosti zkontrolovat požadavky konkrétního poskytovatele.

❔ Jak lze požádat o půjčku bez doložení příjmu?

Pro zažádání o půjčku je nutné kontaktovat přímo konkrétního poskytovatele peněz. V závislosti na jejich nabídce lze žádost podat telefonicky, online na webových stránkách nebo osobně na pobočkách.

❔ O jakou výši půjčky si mohu požádat?

Maximální výše půjčky se liší v závislosti na konkrétním poskytovateli. V nabídce půjček na stránkách každého poskytovatele lze nalézt nabídky s různými maximálními částkami. Některé nabídky se pohybují v řádu několika tisíc korun, zatímco jiné nabízejí půjčky v řádu desítek až stovek tisíc korun.

❔ Na co je možné využít půjčku bez doložení příjmů?

Využití půjčky bez doložení příjmů se odvíjí od konkrétního poskytovatele, který nabízí neúčelové půjčky, tedy peníze, které lze využít na cokoliv bez nutnosti dokládání plánované útraty. Možnosti využití tak mohou být různé, například na nákup nového zařízení, splacení dluhů, úhradu nečekaných výdajů nebo cestování.

❔ Můžu jako nezaměstnaný získat půjčku bez doložení příjmů?

I když není nutné dokládat příjem konkrétním formulářem, při žádosti o půjčku bez doložení příjmů je nutné mít alespoň nějaký příjem. Poskytovatelé peněz totiž vyžadují ověření bonity žadatele a to zahrnuje i kontrolu příjmu. V praxi to znamená, že pokud nemáte žádný příjem, vaše žádost o půjčku bude pravděpodobně zamítnuta.


Zajímavé tipy z poradny

Půjčka bez doložení příjmů: Jak rychle sehnat peníze na splácení?

Přečtěte si naše tipy, jak mít vždy peníze na včasné splácení vašich půjček. Stačí splnit dvě podmínky a můžete být v klidu.

Celý článek

Půjčka bez doložení příjmu může být rychlá a dostupná finanční pomoc

Jistě jste se již setkali s nabídkami na půjčku, které nevyžadovaly doložení příjmu. Tyto nabídky jsou často označovány jako "Půjčka bez doložení příjmů". Co si o nich myslet? Jsou podobně nebezpečné jako většina půjček bez registru? A jak se u půjček bez příjmu prokazuje, že půjčené peníze dokážete vrátit?

Celý článek

Čeho si všímat u půjčky bez doložení příjmů?

Přečtěte si naše tipy, na co si dát pozor, pokud zvažujete půjčku bez doložení příjmů. I nebankovní společnosti musí totiž splňovat obdobná pravidla jako banky.

Celý článek

Jak se dá vyřídit půjčka bez doložení příjmu a jaké jsou možnosti?

Půjčka bez doložení příjmů může být rychlým a snadným řešením pro ty, kteří potřebují peníze na krátkodobé náklady, ale nemohou doložit svůj příjem. Díky nebankovním společnostem nabízejícím tyto půjčky, mohou mít i lidé bez pravidelných příjmů šanci získat peníze, které potřebují.

Celý článek

Hledáte rychlé a snadno dostupné řešení finanční situace? Může jím být půjčka bez doložení příjmu.

Nabízí možnost získat peníze bez nutnosti prokazování svých příjmů. V České republice najdete mnoho finančních společností, které nabízejí výhodné půjčky a rády vyjdou vstříc vašim specifickým požadavkům. Jaké jsou její výhody i nevýhody si ukážeme v tomto článku.

Celý článek

Půjčka bez doložení příjmu : rychlé a snadné řešení financí

Pokud hledáte způsob, jak získat půjčku a nemáte možnost doložit své příjmy, banky Vám s největší pravděpodobností nebudou schopny pomoci. Naštěstí ale existují nebankovní společnosti, které Vám mohou nabídnout půjčku bez potřeby doložení příjmů.

Celý článek
1,000 Kč 200,000 Kč
0 Kč

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

Neváhejte a požádejte si
i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Půjčit si