Půjčka BLESK.cz
Formulář O nebankovní půjčce Naši klienti Poradna Kontakt

Online žádost o bleskovou půjčku

Vyřízení půjčky online

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčka bez doložení příjmu

Jistě vám není cizí situace, kdy máte v plánu rekonstruovat váš byt či si pouze pořídit novou televizi, protože té původní již pomalu ale jistě dochází dech. Ti, kteří nemají hluboko do kapsy, v těchto případech pouze sáhnou do napěchovaného šuplíku pod psacím stolem a jdou se hrdě pouštět do akce. Co ovšem zbývá těm, kteří jsou rádi, že jim jejich plat vystačí nejlépe do dalšího výplatního termínu a volnými penězi navíc, jaksi nedisponují? Nabízí se pro ně jedno řešení a tím je půjčka. Půjčit si ovšem od banky peníze, bývá velmi často nad lidské síly. Poté již ovšem nezbývá nic jiného, než pro splnění svého snu zvolit snovou ale za to velmi oblíbenou formu naší nebankovní půjčky bez doložení příjmu. Zkuste to také a uvidíte, že žádost o půjčku nebyla nikdy jednodušší.

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje náš proškolený pracovník.

Odesíláme Vám peníze

Ihned po schválení Vám vyplácíme peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Půjčka bez doložení příjmu

Výhodná půjčka bez doložení příjmu.

Ano, i půjčka ihned bez doložení příjmu není ničím nesplnitelným. Půjčka bez doložení příjmu je respektive půjčkou, kterou získá každý a to i přesto, aniž by ho čekala řada otázek, týkajících se výše jeho měsíčního příjmu či hospodaření dané rodiny. Půjčky bez příjmu si tak své příznivce rozhodně najdou. Co se týče kritičnosti některých bank v souvislosti s výší měsíčního příjmu, je situace opravdu marná a šance na získání bankovní půjčky tedy mizivá. V čem tedy především spočívá výhodná půjčka online bez potvrzení o příjmu? Především v tom, že peníze získá opravdu kdokoliv, kdo si o ně požádá. Život umí být mnohdy nevyzpytatelný, tudíž je potřeba vždy nalézt pomocnou ruku i v případě, kdy finanční stránka rodiny není zrovna úplně růžová.

Půjčí nebankovní instituce opravdu všem?

Kde mi půjčí bez doložení příjmu? Správná otázka a odpověď je jednoduchá. Nebankovní instituce půjčí opravdu všem. Mohli bychom laicky říci, že se jedná o jakési půjčky ihned bez registru a solusu pro každého. Ano, slyšíte správně. V případě, kdy máte záznam v registru dlužníků, nestojíte u nás před zavřenými dveřmi, ba naopak. Nebankovní společnosti moc dobře ví, jak kritické jsou banky vůči potencionálním klientům, jejichž jméno zdobí nelichotivá nálepka „neplatič“. A to dokonce i v případě, jedná-li se o naprosto banální formu nezaplaceného závazku, kterým může být například faktura po splatnosti za mobilní služby či internet. Bohužel i v těchto případech tak banka vůči takovýmto klientům bývá skeptická a jejich bonitu hodnotí tou nejhorší možnou známkou. Pokud se totiž jednoduše řečeno klient nezdá být bance příliš solventním, žádost o danou půjčku mu na místě zamítne. Půjčky ihned bez registru ovšem nejsou pro nebankovní instituci ničím nesplnitelným. Klienty, kteří navíc disponují nižším příjmem, rovněž potěšíme a to tak, že nebankovní instituce svým klientům nabízí půjčky bez registru a příjmu. To znamená, že se po výši vašeho měsíčního příjmu nebude rozhodně nikdo pídit.

Jak si o půjčku mohu zažádat?

Půjčka bez potvrzení má své dveře otevřeny každému a to například pomoci on-line formuláře na našich stránkách. Trik spočívá v tom, že pokud si naleznete webovou adresu naší instituce, bude se na vás usmívat jednoduchý a přehledný on-line formulář, který bude čekat pouze na vyplnění. Stačí mu pouze základní údaje, které se týkají vaší osoby a vaší momentální tužby po finanční půjčce. V mnoha případech k vyplnění postačí pouze občanský průkaz. Jelikož naše on-line systémy fungují nepřetržitě, po odeslání vyplněného formuláře budete pouze vyčkávat na telefonický hovor od operátora, který vám s dokončením půjčky mile rád pomůže. Peníze velmi často letí směrem k vám ještě tentýž den či nejpozději do 24 hodin. Peníze si můžete nechat poslat buď klasicky bankovním převodem anebo mnohdy i pomocí složenky či kurýra, který peníze dopraví až k vám domů.

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

12.12.2019
30 000 Kč
JIŘÍ N. 45 let
“Tato online půjčka je opravdu dobrá. Vyřízení půjčky zdarma. Mám příjem ze zahraničí, i tak pro mě našli řešení. Pro mě je důležité předčasné splacení půjčky zdarma a to je zde možné. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat nebankovní půjčku, obrátím se znovu na Půjčku BLESK.”
05.12.2019
20 000 Kč
PAVLA S. 21 let
“Byla jsem překvapena rychlostí, s jakou mi půjčili. Velice ochotný pán mi zavolal a po několika málo informací byla moje nebankovní půjčka vyřízena.”
19.12.2019
10 000 Kč
OLGA M. 29 let
“Jsem na mateřské dovolené, ale dali mi půjčku 10.000 Kč. Když budu dobře splácet, můžu čerpat i větší částku. Potřebovala jsem touto nebankovní půjčkou vyřešit rodinné záležitosti a koupit postýlku pro malého. ”
28.12.2019
50 000 Kč
JOSEF P. 56 let
“Potřeboval jsem rychle peníze na koupi auta, ale jsem v Solusu. V bance mi nechtěli půjčit. Tady mi operátoři vše vyřídili během chvilky a rychlá půjčka 50.000 Kč byla u mě na účtě hned druhý den.”

Neváhejte a požádejte si i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně