Půjčka BLESK.cz
Formulář O nebankovní půjčce Naši klienti Poradna Kontakt

Online žádost o bleskovou půjčku

Vyřízení půjčky online

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Rychlá půjčka

Potřebujete rychle půjčit? Pod pojmem rychlá půjčka si můžete představit opravdu cokoliv. Mnoho společností láká na rychlou půjčku, která ovšem s rychlostí nemá zdaleka nic společného a na peníze mnohdy čekáte opravdu slušně dlouhou dobu. To ovšem neplatí u naší Bleskové půjčky on-line, která vás bude stát maximálně 5 minut vašeho času. O zbytek se již postaráme my a dáváme vám naše čestné slovo, že danou půjčku vyřídíme opravdu velmi rychle. Rychlé půjčky jsou totiž naší doménou.

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyřídíte snadno online a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Schválení žádosti

Po zaslání žádosti Vás kontaktuje náš proškolený pracovník.

Odesíláme Vám peníze

Ihned po schválení Vám vyplácíme peníze, buď na účet, nebo v hotovosti.

Rychlá půjčka


Nebankovní rychlá půjčka je sázka na jistotu.

Nudí vás neustále otázky ze strany finančních institucí na téma „záznam v registru dlužníků?“ Jste rozmrzelí z toho, že vám díky vroubku, který v registru „zdobí“ vaše jméno, nechce žádná bankovní instituce zřídit úvěr a vy se tak pohybujete v začarovaném kruhu finanční tísně a nevíte, jak z tohoto kola ven? U nás mít obavy nemusíte.

Nenahlížíme do registru dlužníků ani Solusu.

Půjčka ihned bez Solusu a registru pro každého není vymyšlenou pohádkou, nýbrž faktem. Rychlé půjčky bez registru dokážou velmi smysluplně povolit váš už tak napjatý finanční rozpočet. Rychlá půjčka bez registru ovšem veškeré vaše obavy smaže jako mávnutím kouzelného proutku. Jak je to možné? Nenahlížíme do registru dlužníků ani do Solusu, díky čemuž na danou půjčku dosáhnou i ti, kteří se ať již vlastní vinou či cizím zapříčiněním dostali do registru dlužníků a nikdo jim nechce, jakožto nesolventním klientům půjčit peníze. My ovšem Solus ani registr dlužníků neřešíme, tudíž peníze půjčíme i klientům, kteří mají hluboko do kapsy a jsou v daném registru vedeni. Půjčka ihned a bez zbytečných okolků připutuje na váš bankovní účet či na vaši dlaň v hotovosti.

Rychlé schválení a minimum administrativních úkonů.

Nechceme své klienty zbytečně dlouhou zdržovat různými administrativními úkony a formalitami, které jsou mnohdy zbytečné a zdlouhavé. Víme, že pokud se klient ocitne na prahu svých finančních možností, velmi rád se chopí stébla, které mu naše společnost poskytne. Jsme si vědomi toho, že v těchto tíživých životních situacích hraje velkou roli čas, kterého klienti nemají nikdy dostatek. O šibeničních lhůtách, které většina bankovních i nebankovních institucí má ve svých předpisech víme moc dobře. Často tak klientům k úvěru přiskakují ještě úroky z prodlení, které jsou mnohdy opravdu fatálně vysoké. My jednáme rychle a férově. Jak? Jednoduše! Stačí, když se pohodlně usadíte ke svému počítači, připojíte se na internet a navštívíte naše webové stránky www.pujckablesk.cz. Zde naleznete krátký on-line formulář, ke kterému vám postačí pouze hrstka osobních údajů. Zadáte vámi zvolenou částku, kterou byste chtěli půjčit a zbytek necháte na nás. Naše systémy fungují nepřetržitě, tudíž můžete ve velmi krátkém čase očekávat telefonát od proškoleného pracovníka společnosti, který s vámi ujedná nezbytné formality. Půjčky ihned, řešíme opravdu ihned. Půjčky ihned na účet či na ruku, jsou v kurzu a dokážou vám pomoci v situacích, kdy už házíte flintu do žita. Půjčka ihned na účet se tak stane vašim nedocenitelným pomocníkem a vy tak budete moci v noci zase klidně spát. Není nic snazšího, než si zřídit nebankovní půjčku a ještě navíc z pohodlí svého vyhřátého domova. O dané finanční úvěry je v současné době opravdu velký zájem, jelikož banky mají dosti přísný metr ve svých metodických pokynech a tak hledí na bonitu svých potencionálních klientům opravdu velmi ostře. Pokud se bance zdá být klient nesolventním, žádost o půjčku mu jednoduše zamítne. O to víc, když je klient v registru dlužníků, v těchto případech může na půjčku opravdu velmi rychle zapomenout. To se vám ovšem u nebankovní společnosti nestane, tudíž již zdaleka na nic nečekejte a oslovte nás s žádostí o úvěr, vstříc vám vyjdeme opravdu za každé situace.

 

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

05.12.2019
20 000 Kč
PAVLA S. 21 let
“Byla jsem překvapena rychlostí, s jakou mi půjčili. Velice ochotný pán mi zavolal a po několika málo informací byla moje nebankovní půjčka vyřízena.”
19.12.2019
10 000 Kč
OLGA M. 29 let
“Jsem na mateřské dovolené, ale dali mi půjčku 10.000 Kč. Když budu dobře splácet, můžu čerpat i větší částku. Potřebovala jsem touto nebankovní půjčkou vyřešit rodinné záležitosti a koupit postýlku pro malého. ”
12.12.2019
30 000 Kč
JIŘÍ N. 45 let
“Tato online půjčka je opravdu dobrá. Vyřízení půjčky zdarma. Mám příjem ze zahraničí, i tak pro mě našli řešení. Pro mě je důležité předčasné splacení půjčky zdarma a to je zde možné. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat nebankovní půjčku, obrátím se znovu na Půjčku BLESK.”
28.12.2019
50 000 Kč
JOSEF P. 56 let
“Potřeboval jsem rychle peníze na koupi auta, ale jsem v Solusu. V bance mi nechtěli půjčit. Tady mi operátoři vše vyřídili během chvilky a rychlá půjčka 50.000 Kč byla u mě na účtě hned druhý den.”

Neváhejte a požádejte si i vy o bleskovou půjčku!

Vyřizujeme přes 700 žádostí denně